Важливо

Засуджений незаконно перебував на волі та погрожував потерпілому

Прокуратурою міста негайно вжито заходів реагування на звернення матері потерпілого у результаті ДТП хлопця (став інвалідом), якому погрожував винуватець події, котрий на той час повинен, за вироком суду, бути за гратами.

Про це повідомили Першій електронній у прес-службі прокуратури м. Кіровограда

Встановлено, що дійсно, Кіровським районним судом м. Кіровограда за фактом кримінального порушення, передбаченого ч.2 ст.286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху, які заподіяли тяжке тілесне ушкодження) засуджено 23-річного кіровоградця до 3 років позбавлення волі з позбавленням права керування транспортними засобами на 3 роки. Однак, набраний законної сили вирок суду у кримінальній справі фактично не виконувався і підсудний, до втручання прокуратури, більше місяця перебував на волі.

З огляду на виявлені порушення, прокуратура вимагає невідкладно вжити заходів та провести службове розслідування по факту неналежного виконання службових обов’язків та грубого порушення кримінально-виконавчого законодавства з боку працівника, якому доручили виконання вироку.

На даний час засуджений реально відбуває покарання. У свою чергу, прокуратура готує апеляційну скаргу з вимогою більш суворого покарання для підсудного.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар