Важливо

Кіровоградці з особливими потребами здійснили сплав по р. Дністер (ФОТО)

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

На території Національного природного парку «Дністровський каньйон» відбувся навчальний семінар по темі «Організація рекреаційно–реабілітаційних програм для осіб з інвалідністю в природних умовах».

На семінар були запрошені представники громадських організацій та волонтери з усієї України. Учасники ознайомились із основними вимогами організації та проведення рекреаційно-реабілітаційних програм для осіб з інвалідністю в природних умовах, сучасними методиками та особливостями і технікою сплаву.

Але найцікавіше й найяскравіше було проведення сплаву по річці Дністер у супроводі досвідчених інструкторів. Сплав відбувався в Дністровському каньйоні, який відомий своїми мальовничими панорамними краєвидами з високих крутих берегів, чарівними ранковими туманами, сріблястими водоспадами, травертиновими скелями, що нависають над водою, печерами та гротами, в яких здавна шукали усамітнення відлюдники та ченці.

Кіровоградська обласна організація матерів дітей-інвалідів та інвалідів «Серце матері» висловлює величезну подяку організаторам семінару Всеукраїнському громадському об’єднанню «Національна асамблея інвалідів України» та голові товариству «Зелений хрест» м. Львів Олександру Волошинському за чудову організацію і атмосферу пригод.

Голова КО ГО «Серце матері» Людмила Шукрута 

Поширити:

Залишити коментар:

коментар