Важливо

Фонд «Покрова» взяв паузу

Благодійна організація «Фонд розвитку сімейних форм виховання та дитячого футболу «Покрова» «взяв паузу».

Про це в інтерв’ю Першій електронній повідомив голова правління організації Віктор Громовий.

За його словами, проект не закрили.

«Зараз ми поставили проект на паузу. Не закрили його, не опустили руки, лише взяли паузу. Рішення про відкриття сімейного будинку, СОС-селища й таке інше має бути рішенням державних органів влади. Благодійний фонд таке рішення прийняти не може. Він здатен лише сприяти й створити умови. На початку року у нас були величезні надії на те, що в Кіровоградську область прийде міжнародна організація Kinderdorf Internatoinal. Ми привозили їхніх представників, розказували, показували. На жаль, Kinderdorf Internatoinal в найближчі три роки не зможе взяти на утримання ще одне селище. Одне вони опікують під Києвом, зараз створюють інше в Луганську. Одночасно працювати на три фронти вони не спроможні. Методичну й будь-яку іншу інформаційну допомогу надавати готові, але фінансувати — ні, поки не завершать у Луганську.

Зараз у нас з’явилася друга велика надія на те, що проект все-таки буде реалізовано. Вона пов’язана з тим, що є урядова програма активізації економіки на 2014-2015 роки. Міністерство соціальної політики розробило план дій на її виконання, в якому, зокрема, передбачається будівництво двохсот будинків сімейного типу по всій Україні. Ми зараз активно співпрацюємо з Мінсоцполітики, подали їм усі необхідні документи й роз’яснення. Бо навіщо будувати нове, коли можна добудувати те, що вже є і зробити покращення досить швидко. Зараз усе перебуває на стадії узгоджень, погоджень тощо. Тож не втрачаємо надії, що кошти під державні гарантії в область таки прийдуть», — сказав Віктор Громовий.

Нагадаємо, ідея створення містечка вперше публічно прозвучала під час засідання виконавчого комітету обласної федерації футболу під керівництвом тодішнього голови ОДА Сергія Ларіна у грудні 2012 року. Наступного року розпочала роботу благодійна організація «Фонд розвитку сімейних форм виховання та дитячого футболу «Покрова».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар