Важливо

Кіровоградці прощаються з загиблими воїнами (ФОТО)

Сьогодні в Кіровограді проходить траурна церемонія прощання з військовими Збройних Сил України, які проходили службу у військовій частині спеціального призначення в місті Кіровограді – підполковником Коваленком, підполковником Майстерюком, старшим сержантом Алєксєєвим, солдатом Майсеєвим. Їхні життя героїчно обірвалися під час проведення антитерористичних операцій на сході нашої країни в Донецькій та Луганських областях. 

На Театральній площі, біля військової частини спеціального призначення зібралося більше тисячі людей. В останній путь проводжали воїнів кіровоградської частини. Два з них – кіровоградці, старший сержант Алєксєєв Микола Васильович та підполковник Майстерюк Роман Андрійович, які будуть поховані сьогодні на Ровенському кладовищі, на Алеї слави, виділеної нещодавно міськвиконкомом для поховання героїв, які загинули під час проведення АТО в Луганській та Донецькій областях. Тіла ще двох загиблих,  підполковника Коваленка Юрія Вікторовича та солдата Майсеєва Станіслава Анатолійовича, будуть поховані на їх малій батьківщині.

Коваленко Юрій Вікторович – підполковник, заступник командира загону спеціального призначення військової частини – польова пошта В 2336. Його солдати на передовій дякували йому за те, що в мирний час він вимагав від кожного з них, як у воєнний час.

Майстерюк Роман Андрійович – підполковник, заступник командира загону спеціального призначення з виховної роботи 3 окремого полку спеціального призначення. В 2010 році звільнився в запас. При оголошенні мобілізації одним із перших прибув до військкомату з проханням поновити його на військовій службі, тому що ще після проходження строкової служби вирішив присвятити своє життя армії. Закінчив військове училище та Національну Академію оброни України. Проходив службу в різних гарнізонах нашої держави, тому і вирішив під час мобілізації, передавати свій досвід командиром роти розвідки військової частини – польова пошта 5509.

Алєксєєв Микола Васильович – старший сержант, заступник командира розвідувальної групи спеціального призначення роти спеціального призначення загону спеціального призначення військової частини – польова пошта В 2336. Пройшов весь шлях становлення молодшого командира: курсант 50 окремого навчального загону, розвідник групи спеціального призначення, командир групи спеціального призначення, командир відділення групи спеціального призначення, заступник командира групи спеціального призначення.

Майсеєв Станіслав Анатолійович – солдат, розвідник-кулеметник групи спеціального призначення роти спеціального призначення загону спеціального призначення військової частини – польова пошта В 2336. Ще зі школи мріяв стати військовим. Тому, коли слід було зробити життєвий вибір, він без вагань обрав професію військового, ставши курсантом 50 окремого навчального загону. По закінченні навчання він став розвідником, а згодом і розвідником –кулеметником. За успіхи в бойовому навчанні неодноразово заохочувався старшими командирами та начальниками.

Під час свого виступу перед сім’ями загиблих та кіровоградцями, які прийшли вшанувати пам’ять воїнів,  заступник голови облдержадміністрації Віта Атаманчук звернулася до загиблих героїв: “Ми всі, вся Україна перед вами у величезному боргу
Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко у своєму виступі зазначив: ” Трагедія прийшла на нашу землю. Герої-добровольці своїм життям захищають нас, не дивлячись на те, що вдома у них залишаються діти, батьки, рідні. Ми зробимо все, щоб пам’ять героїв було увіковічнено”.

Секретар міської ради Іван Марковський повідомив: ” Важко країні, важко місту. Ми будемо хоронити їх на Алеї слави. Їхніми іменами назвуть вулиці і школи міста”.

Заступника командира ВЧ А0680 Андрій Неживий: “У нас багато незакінчених справ: ми повинні допомогти сім’ям загиблих! Йдуть від нас ті, хто найближчі до Бога. Йдуть найкращі”.

Володимир Мазуряк, заступник командира підрозділу територіальної оборони: ” Вірю, що вони пішли з життя недаремно. Мир повернеться в Україну”.

Батько загиблого, Коваленко Віктор Олексійович, подякував кіровоградцям, які прийшли провести в останній путь наших героїв: “Я вдячний від всієї сім’ї що ви прийшли провести загиблих героїв. Шануйте наших героїв”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар