Важливо

Уродженець Кіровоградщини тероризував мешканців Рівненщини

На Рівненщині четверо раніше судимих тероризували місцевих жителів та інших областей держави, займаючись розбоями, вимаганням та незаконним позбавленням волі.

При цьому зловмисники використовували фальшиві міліцейські посвідчення, повідомляє сайт міста Тернополя.

Очолював організоване злочинне угруповання 33-річний уродженець Кіровоградської області, який вже мав три судимості.

Під час досудового розслідування слідчі встановили, що в березні 2013 року вище вказані особи, застосувавши фізичне насильство до 26–річного Ігоря, жителя Рівного, вдерлися в його житло та заволоділи майном і коштами на суму більше 20 тисяч гривень. Крім того, учасники групи незаконно позбавили волі 29-річного місцевого жителя. У лютому 2013 року, застосувавши фізичне насильство, одягнули останньому на голову мішок, силоміць помістили в автомобіль і вивезли в лісовий масив Острозького району Рівненської області, де прикували наручниками до дерева й утримували впродовж декількох годин, вимагаючи в потерпілого 20 тисяч гривень.

Усього в складі організованої групи підозрювані скоїли сім злочинів.

Стосовно лідера ОЗГ обрали міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, двом членам ОЗУ замінили міру запобіжного заходу із утримання під вартою на заставу, четвертого члена угруповання оголосили в розшук.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар