Важливо

Оперативна інформація з зони проведення АТО

За вчорашній день силами АТО в місті Луганськ була проведена операція за наслідками якої бойовики залишилися відрізаними від постачання. Розуміючи це вони чинять шалений опір.

Про це повідомляє Прес-центр АТО.

Аеродром Луганськ забезпечений боєприпасами, матеріально технічними засобами, що докорінно змінює ситуацію. Сили бойовиків були відтиснуті від аеродрому. Також сили АТО частково заблокували місто Лисичанськ. Розуміючи це бойовики протягом ночі зробили декілька спроб виходу. В результаті бойових сутичок було знищено техніку та живу силу противника. Близько 30 чоловік взято в полон. З півночі взято під контроль периметр поблизу населеного пункту Рубіжне. Підрозділи Нацгвардії та ЗС України проводять заходи по зачистці території.

На заході ущільнюється кільце навколо Горлівки та Донецька. Зайнято значну територію між Артемівськом, Горлівкою, Констянтинікою. Розширюється зона контролю довкола аеродрому Донецьк, що також дозволяє силам АТО вирішувати питання забезпечення наземним шляхом та суттєво підриває позиції бойовиків у цьому напрямку. В цілому по трьом напрямкам сили АТО володіють ситуацією та нарощують перевагу.

За ніч:

21.12 – здійснено обстріл з БМ-21 „Град” аеродрому Луганськ зі сторони населеного пункту Гостра Могила. Втрат немає.
Протягом доби оперативна обстановка на сході України залишалася складною та має тенденцію до загострення. Найбільш складна обстановка зберігається у районах населених пунктів Донецьк, Луганськ, Краснодон, Попасна та в прикордонній зоні.
19.40 – 20.30 – при виставленні блокпосту в районі населеного пункту Кодима особовий склад цього блокпосту були обстріляні зі стрілецької зброї. Вступили в бій. Напад відбито.
00.00 – здійснено обстріл зі стрілецької зброї блокпосту поблизу населеного пункту Предтечіно зі сторони населено пункту Предтечіно.
Ситуація на цьому напрямку характеризується активною діяльністю терористичних угрупувань. Сепаратисти намагаються утримати під своїм контролем міста Горлівку, Авдіївку, Донецьк.
20.20 – мінометний обстріл блокпост на околиці Артемівська. Втрат немає.
03.00 – 06.00 – мінометний обстріл блокпосту на околиці Артемівська. Втрат немає.

Бойовики зосередили основні зусилля на утриманні передмість

м. Лисичанськ, м. Попасна та підступах до них. На блокпостах обладнані місця для позицій броньованої техніки.
На даному напрямку тривають активні бойові дії. Бойовики намагаються утримати під контролем ділянки районів Успенка, Маринівка, Дякове.

Також міністр оборони України генерал-полковник Валерій Гелетей на своїй сторінці у Facebook повідомив, що затримані терористи є громадянами Росії:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар