Важливо

Олександрійська влада впала в брежнєвщину

Напередодні завтрашнього візиту Президента України Віктора Януковича на Кіровоградщину олександрійська влада вирішила причепурити маршрут, яким він проїде місто по дорозі на Світловодськ, де візьме участь у відкритті річкового терміналу

Про це повідомляє «Правдоруб».

Незважаючи на холодну осінню пору, працівників міських установ культури «ненав’язливо попросили» прибрати узбіччя доріг. Виконували роботу переважно жінки. При цьому вони не дуже розуміють, чому благоустрій узбіч планово не виконало комунальне підприємство «Благоустрій» . Жінки працювали з 10 до 15 години сьогодні, 2 жовтня.

Ближче до 14 години дерева вздовж дороги почали прикрашати блакитними стрічками, а архітектурну композицію «Знання – сила», розташовану на в’їзді в місто з боку Кіровограда, прикрасили блакитною тунікою з написом «Партія регіонів» і синім браслетом. Як прокоментували у міськраді, ці роботи провели представники міської організації Партії регіонів.

Як відомо, Президент України Віктор Янукович відвідає Кіровоградську область завтра, 3 жовтня. Планується, що він візьме участь у відкритті річкового терміналу в Світловодську та відкритті виставки «Агроекспо – 2013» в обласному центрі .

Фото – із сайту «Правдоруб»

Поширити:

Залишити коментар:

коментар