Важливо

Чому Сергій Тарута підтримав на президентських виборах Юлію Тимошенко

Лідер партії «Основа» Сергій Тарута вирішив підтримати на президентських виборах 31 березня 2019 кандидата на пост Президента України від партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко. Обидва кандидата на пост Президента підписали відповідний Меморандум про взаємодію. За словами Сергія Тарути, це важливе політичне рішення він прийняв для створення потужної альтернативи чинному Президенту країни.

Сергій Тарута і Юлія Тимошенко відзначили, що вони усвідомлюють особисту відповідальність за долю українського народу і розуміють, що успішну країну можна побудувати тільки за умови об’єднання зусиль проукраїнських політиків і прогресивного суспільства.

b19e867679423ecb161b13d295d80ca1.jpg

Кандидати взяли на себе зобов’язання:

  • припинити кровопролиття в Донбасі і об’єднати країну від Сходу до Заходу;
  • підготувати і прийняти нову Народну конституцію України;
  • імплементувати програмні напрацювання, викладені в Новій економічній стратегії і Доктрині збалансованого розвитку «Україна 2030»;
  • реалізувати Новий курс України.

Партія «Основа», як суб’єкт висування Сергія Тарути кандидатом в президенти, підтримала таке рішення свого лідера.

«Наша партія виходила з того, що на сьогодні Юлія Тимошенко має найбільші шанси на перемогу серед прогресивних проукраїнських політиків.

Але перемога на виборах можлива тільки при консолідації всіх здорових політичних сил і створення потужної альтернативи кандидату-самовисуванцю, який представляє корумповану і злодійкувату владу», – говорить глава партії «Основа» Андрій Ніколаєнко.

9dbd432ce23fa2d3beb3e627015cf175.jpg

На думку Андрія Ніколаєнка, справа честі для партії «Основа» – докласти максимальних зусиль до об’єднання всіх прогресивних сил українського суспільства і політикуму, щоб на президентських і парламентських виборах в 2019 році перемогли порядні і патріотичні професіонали з високою репутацією і чіткою стратегією повернення миру і розвитку економіки України.

Лідер партії «Основа» Сергій Тарута вважає, що вибори 31 березня – це останній шанс зберегти Україну як суверенну державу, останній шанс побудувати успішну країну. Сьогодні всім проукраїнським політикам треба об’єднатися, щоб створити потужну альтернативу кандидату-самовисуванцю від влади.

ab312d82fb6d1aa43bf3053f36855dae.jpg

За словами Тарути, після розслідувань про корупцію в «Укроборонпромі» стало остаточно ясно, що ця влада заробляє на війні, займається мародерством. На ці криваві гроші вони купують голоси, використовують адмінресурс, СБУ, силовиків, щоб за будь-яку ціну залишитися при владі.

Сергій Тарута впевнений, сьогодні в політиці та управлінні державою потрібен здоровий глузд, компетентність і патріотизм.

Він окремо звертається до виборців Південного Сходу країни. До тих, хто збирається голосувати за так званих «кандидатів південного сходу»:

«Я поважаю ваш вибір, але я знаю, що ви хочете зупинити Порошенка так само, як цього хочу я. Тому я закликаю вас не розпорошувати голоси, а проголосувати в першому турі за Юлію Тимошенко».

3f6399464d570333d2bbe437b0547d1a.jpg

607d79eab6790dc82c1c39c83c77539d.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар