Важливо

Працевлаштовані та забезпечені люди – основа для розвитку і процвітання країни, – Сергій Тарута

Робота, достаток і чесність об’єднають Україну, працевлаштовані, забезпечені і щасливі люди – основа для розвитку і процвітання країни, переконаний лідер партії «Основа», кандидат в Президенти України Сергій Тарута.

Нові робочі місця – це чіткий і досить наочний показник стану економіки країни. Зараз в Україні нові робочі місця практично не створюються, економіка в депресії, страждають люди.

Економічна програма кандидата в Президенти Сергія Тарути передбачає стрімкий розвиток економіки України та створення нових робочих місць в промисловості і в інших галузях. Нові вакансії при цьому будуть відкриватися за рахунок відновлення ефективних виробництв і створення перспективних нових.

«Будуть створені два мільйони нових робочих місць з гідною зарплатою», – відповідально заявляє лідер партії «Основа», кандидат в Президенти України Сергій Тарута.

Підприємствам, які закрилися в 2014-2018 роках, будуть виділені безвідсоткові кредити на відновлення виробництва – на свою роботу зможуть повернутися мільйон чоловік. Підприємствам, які успішно розвиваються,  будуть виділені довгострокові дешеві кредити на розширення виробництва, і це дозволить створити ще мільйон нових робочих місць, пояснює успішний промисловець і економіст Сергій Тарута.

af90e0dcec3a70c8ac68a7efaf2fad24.jpg

Українці – найбідніші в Європі. На кожного жителя нашої країни зараз виробляється в 3-4 рази менше валового внутрішнього продукту, ніж в країнах Східної Європи і Прибалтики. Тому зарплати низькі, люди зневірилися в державі і масово виїжджають за кордон.

Сергій Тарута працював на металургійному виробництві, і поважає важку та чесну працю. Він знає їй ціну – на своїх підприємствах створював гідні умови праці і виплачував високі зарплати.

Єдиний шлях підвищення добробуту громадян всієї країни – реалізація стратегії прискореного економічного зростання України. При такому сценарії система оплати праці в нашій країні стане чесною, а зарплати – справедливими, переконаний кандидат в Президенти Тарута.

«Середня зарплата зросте до 20 тисяч гривень, що поверне в країну сотні тисяч наших громадян, які працюють за кордоном», – зазначає він.

Майбутній глава держави гарантує людям праці, що скоро вони будуть заробляти як у Польщі, Словаччині, Угорщині та в інших країнах Східної Європи.

d50a9be613c05b2708d095d19519b187.jpg

Українська промисловість повинна стати драйвером економічного зростання України, переконаний відомий промисловець і успішний управлінець Сергій Тарута. На жаль, за 2014-2015 роки галузь провалилася на 22% і, так і не змогла за всі наступні роки відродитися, констатує він.

Відновлення вітчизняної промисловості і реанімування всієї економіки країни передбачено економічною доктриною «Україна 2030», яку Сергій Тарута розробив спільно з провідними вченими-економістами. Реалізація цієї доктрини забезпечить зростання національної економіки з темпом не менше 10-15% щорічно.

«Промисловість буде відроджена. Державні і приватні заводи отримають держзамовлення на 150 мільярдів гривень на рік на виробництво власних кораблів, літаків, вертольотів, локомотивів, зброї для армії », – заявляє кандидат в Президенти Сергій Тарута.

У підсумку Україна до 2030 року повинна увійти до Топ-30 країн за економічним зростанням з ВВП на рівні $ 710-750 млрд.

Міжнародні фінансові організації вже довіряють відомому промисловцю Сергію Таруті. Раніше вони вже надавали мільярди доларів фінансової допомоги Таруті на реалізацію його економічних проектів.

Довіра до Тарути є гарантією приходу в Україну серйозних інвестицій, необхідних для стрімкого розвитку економіки. Політик вже веде переговори з міжнародними партнерами про залучення в Україну $ 120-150 млрд.

Це дозволить відмовитися від кредитів МВФ та інших кредиторів, і перейти на інвестиційну модель розвитку країни.

«Інвестиції прийдуть замість кредитів МВФ», – гарантує кандидат в Президенти Сергій Тарута.

Кандидат в Президенти Сергій Тарута також зобов’язується кардинально поліпшити систему державної влади в країні, забезпечивши її функціонування в інтересах народу. Уряд стане недорогим і зручним сервісом, а результатом його роботи буде благополуччя громадян, гарантує Тарута.

Одне з важливих зобов’язань майбутнього Президента Тарути – істотне скорочення апарату чиновників в Україні і перехід на «електронний уряд».

«Кількість чиновників буде скорочено в три рази. Сучасні технології дозволяють замінити чиновників комп’ютерними рішеннями », – обіцяє Сергій Тарута.

Реалізація цих заходів призведе також до зниження рівня корупції в країні – комп’ютеру неможливо дати хабар, пояснює політик. А для більшої мотивації чиновників до чесної і продуктивної праці Тарута пропонує пов’язати зарплату чиновників з поліпшенням якості життя українців.

Тарута створить гідні робочі місця і країна ЗаПрацює!

450d2b790609f4fa6dc728fa7d71f00c.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар