Важливо

В Олександрії незаконно звільнили секретаря міської ради

Рішення міської ради про припинення повноважень секретаря Олександрійської міської ради Вікторії Ставицької є незаконним і скасовано судом. Відповідне рішення прийняв Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд, залишаючи в силі постанову олександрійського суду.

Як прокоментувала Першій електронній В. Ставицька, основна мета її судових позовів не стягнення боргів по заробітній платі, а спроба довести те, що це рішення було незаконним і мотивованим особистими інтересами, помстою за те, що вона не підтримувала дії мера та його оточення.

Постанову про незаконність звільнення, міськрайонний суд прийняв ще 1 лютого 2013 року, але розгляд апеляційної скарги, яку подала міська рада, відбувся тільки 19 червня 2014 року.

Суд визнав, що депутати під час прийняття рішення порушили норми Регламенту міської ради та закону «Про вибори народних депутатів», оскільки В. Ставицька під час звільнення була кандидатом у народні депутати України.

Крім цього відбувається і судовий процес за скасування розпорядженням мера, яким він звільнив В. Ставицьку через декілька днів після прийняття позитивного для неї рішення суду. Цього разу підставою для звільнення слугували нібито допущені секретарем ради прогули.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар