Тарута назвав політиків, з якими готовий після виборів будувати нову владу в Україні

Скріншот із відео

Кандидат на пост Президента України Сергій Тарута дав інтерв’ю програмі “Гордон” на 112 каналі. Політик виклав основні елементи своєї передвиборчої програми, і розповів, хто для нього і «Основи» є союзником в нинішній політичній ситуації.

Лідер партії «Основа» розповів, що після виборів він готовий будувати нову систему влади в Україні разом із Юлією Тимошенко, Анатолієм Гриценком та Андрієм Садовим.

“Я завжди намагався запрошувати, об’єднувати людей не навколо прізвища Тарути або когось іншого, а навколо цілей, навколо програми. Найбільш близькі й співзвучні ідеї з доктриною “Україна 2030” є в програмі Юлії Тимошенко, Садового, Гриценко. У Юлії Тимошенко достатньо прописана ситуація про перезавантаження суспільного договору, про нову Конституцію. У Гриценка – щодо обороноздатності. Країна, яка має сьогодні такого сусіда, зобов’язана мати дуже сильну, ефективну, оборонну армію і систему. У Садового – по інфраструктурі, яка також важлива.

Це найбільш близькі програми, і вони співзвучні моїй програмі та програмі партії “Основа”.

Також Сергій Тарута розповів, як формуватиме свою команду, коли він, і партія прийдуть до влади; якими людськими якостями має володіти новий Президент України; хто фінансує його передвиборчу кампанію та багато іншого.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар