Важливо

Сергій Тарута: гарантую досягнення повної енергонезалежності України протягом 5 років

Президент Тарута досягне не тільки підвищення доходів громадян, а й зниження тарифів і цін на енергоносії. Він знає, як зробити Україну енергонезалежною – володіє виробничим і управлінським досвідом у видобутку і транспортуванні природного газу. Він знає, як зробити, щоб витрати на «комуналку» не перевищували 25% середніх доходів української родини. З Тарутою запрацює українська енергетика, – стверджують у партії «Основа».

Необхідно залучати інвестиції та розвивати вітчизняну нафто- і газовидобування, переконані в партії. Потрібно наростити видобуток вітчизняного природного газу до 50-60 млрд кубометрів. Це дозволить не тільки забезпечити енергетичну безпеку, а й почати експортувати газ.

У комплексі з енергомодернізації всієї країни все це дозволить знизити ціну газу для населення до $ 110-140 за тисячу кубометрів (до близько 4 грн за кубометр, замість встановлених Урядом в листопаді 8,6 грн).

«Необхідно запустити реальну інвестиційну програму по збільшенню видобутку газу в Україні. Держава повинна створити максимально привілейовані умови для інвесторів в нафтогазову галузь. Причому не тільки для тих, хто планує видобувати природний газ, а й для тих, хто готовий інвестувати у видобуток сланцевого і метанового газу», – вважає Сергій Тарута.

Лідер «Основи» стверджує, що протягом 3-5 років після приходу партії до влади, Україна зможе вийти на самозабезпечення газом, на обсяг видобутку до 35 млрд кубів на рік. Тобто Україна отримає незалежність від постачань імпортного газу.

«Для цього будуть потрібні 5-7 млрд доларів інвестицій. А вже через 5-8 років після того, як ми візьмемо на себе відповідальність за управління країною, Україна зможе вийти на обсяг видобутку в 50-60 млрд кубів газу, на що буде потрібно ще приблизно 7-10 млрд доларів інвестицій.

І тоді Україна увійде в клуб експортерів газу», – переконаний Сергій Тарута.

bf3ce371d4dc4b305dba226e69cccb96.jpg

Повинна бути запущена також державна програма повної, тотальної енергомодернізації домогосподарств, інфраструктури міст. За рахунок такої енергомодернізації домогосподарства зможуть знизити споживання енергоресурсів, насамперед – газу, а значить – зможуть заощадити 50-60% своїх платежів, підрахували в партії «Основа».

Для забезпечення енергетичної безпеки України, крім розвитку власного газовидобутку, слід також займатися диверсифікацією і логістикою поставок газу в регіоні.

Поліпшити ситуацію із забезпеченням України газом може створення енергетичного хаба в Східній Європі. З такою ініціативою Сергій Тарута виступив в кінці 2018 р під час роботи Основної групи Мюнхенської конференції з безпеки в столиці Білорусі.

Учасниками такого хаба, поряд з Україною, могли б стати Польща, Словаччина, Угорщина, Румунія, Болгарія, і, можливо, Італія. Необхідно забезпечити єдиний енергобаланс не тільки по газу, але і по електроенергетиці. У підсумку це дозволить забезпечити енергетичну стабільність у всьому східноєвропейському регіоні.

Необхідно також домовлятися з Європою і РФ, як зберегти в найближчі 2-3 роки транзит газу через Україну на рівні не менше 50-60 млрд кубометрів на рік.

Транзит природного газу через Україну після 1 січня 2020 р. (закінчення термінів чинного газового договору з РФ) можна зберегти шляхом укладення угоди про покупку Європою російського газу на кордоні з Україною. Тільки один цей захід дозволить здешевити газ для населення на 100 доларів на кожній тисячі кубів.

Не зайвим буде також імпорт в Україну недорогого зрідженого американського газу. Його вже готові поставляти в Європу в необхідних обсягах американські експортери. Польща, наприклад, вже уклала 20-річний контракт на поставку недорогого зрідженого газу з США.

У підсумку, тарифи на газ і тепло в Україні реально зменшити на 40% щодо попереднього, жовтневого рівня. Такий висновок в партії «Основа» роблять на основі конкретних економічних розрахунків.

36a18bbe9541c098c9eac24458fa1b41.jpg

Отже, сукупні витрати домогосподарств на послуги ЖКГ в нашій країні повинні складати не більше 25%. Що приблизно відповідає рівню витрат населення на ЖКГ в країнах Східної Європи.

«Ціни на газ в Україні підвищувати не можна. Тарифи, навпаки повинні бути знижені. Партія “Основа” бере на себе зобов’язання зменшити ціну газу на 40%.

5-7 млрд доларів інвестицій в нафтогазову галузь дозволять Україні через 3-5 років стати повністю незалежною», – переконаний Сергій Тарута.

27fe0073d720f5d8df102106799ecdc5.jpg

Лідер «Основи» гарантує досягнення повної енергонезалежності України протягом 5 років.

«Буде реалізована інвестиційна програма зростання видобутку газу, країна зможе відмовитися від імпорту газу і експортувати його.

На період досягнення енергонезалежності я готовий взяти на себе політичну і економічну відповідальність за забезпечення населення газом за доступними цінами», – заявляє кандидат на пост Президента України Сергій Тарута.

47e459101eb4226349b92450b4788237.jpg

078c71f33ed32686c52e921617238892.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар