Важливо

Олександрія прозвітувала про готовність до зими

Засідання міської комісії з питань техногенно–екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося днями в Олександрійській міськраді.

Про це повідомляє сайт ради.

Головне питання, розглянуте на засіданні, стосувалося підготовки житлово-комунального господарства та закладів охорони здоров’я, культури і освіти до роботи в осінньо-зимовому періоду 2013-2014 років. Звертаючись до керівників підприємств, установ і організацій, міський голова Степан Цапюк закликав присутніх відповідально віднестися до завершального етапу підготовки до опалювального сезону. З метою перевірки готовності служб до роботи в зимовий період найближчим часом відбудеться комплексне тренування з організації заходів, характерних для міста в осінньо-зимовий період, а 18 жовтня пройде огляд-перевірка готовності спеціальної техніки до роботи в зимовий період.

Відповідальні за підготовку доповіли про хід виконаних робіт. Так, паспорти готовності житлових будинків комунальної власності підготовлені на 100%. По більшості заходів роботи проходять у плановому режимі, є перевиконання на окремих напрямках:
– відремонтовано 13775 м2 рулонних покрівель (план – 7951 м2);
– відремонтовано 737 м2 шиферних покрівель (план – 393 м2);
– засклені 152 м2 прорізів сходових маршів (план – 77 м2);
– відремонтовано 4700 м/п міжпанельних стиків (план – 3000 м/п);
– виконано ремонт 942 м2 цоколів (план – 906 м2);
– відремонтовано 30 систем енергозбереження (щитових) – (план – 23).

На 15 вересня основні завдання з ремонту та ревізії обладнання газових котелень КП«Теплокомуненерго» теж виконані. По магістральних теплових мережах виконано 95% планових обсягів по заміні та капітальному ремонту.

Проведені гідравлічні випробування мереж. Розроблені проекти будівництва топкових в сел.Пантаївці, замовлене обладнання, з 10 вересня розпочаті будівельно–монтажні роботи по першій топковій в амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2. Враховуючи стислі терміни реалізації завдань, газова котельня на селищі збережена в працездатному стані, початковий етап опалення буде здійснюватися нею. Виведення котельні з експлуатації буде проведено по мірі будівництва нових топкових. Для успішної експлуатації топкових заготовлено в повному обсязі 315 тонн дров.
Основні заходи з підготовки водопровідно-каналізаційного господарства здійснюються в плановому режимі.

На об’єктах комунального господарства та інженерно–транспортної інфраструктури проведений капітальний ремонт 3,273 км мереж зовнішнього освітлення, в т.ч. встановлено 280 нових енергозберігаючих світильників. В рамках заходів з утримання зелених насаджень вирізано 282 аварійних дерева.

Детально обговоривши питання підготовки міста до зими, комісія вирішила: керівникам комунальних підприємств «Теплокомуненерго» та Олександрійського ВКГ ОКВП«Дніпро-Кіровоград» завершити заплановані ремонтні роботи до 30 жовтня та активізувати роботу серед населення щодо термінового погашення боргів за спожите тепло.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар