Важливо

Кредит онлайн – оптимальний варіант, коли потрібні гроші

У житті кожної людини бувають як злети, так і падіння. І, якщо приємні ситуації мотивують, додають впевненості і сил, то неприємні, навпаки, – додають тільки клопоту. Якщо виникли фінансові проблеми, то не варто засмучуватися, адже далі у статті ми розповімо про надійного кредитора, послугами якого користується велика кількість людей – компанію «Ваша Готівочка».

В Україні у галузі мікрокредитування лідерські позиції за собою закріпила компанія «Ваша Готівочка». Своїм чесним, неупередженим та доброзичливим ставленням до клієнтів, вона підтвердила статус провідного кредитора країни і заслужила на слова вдячності від задоволених клієнтів. «Ваша Готівочка» надає позики всім українцям, яким швидко потрібні гроші. Компанія дбайливо та уважно ставиться до кожного позичальника і оформляє кредит онлайн на банківську картку на таких умовах:

  • сума позики до 7000 гривень;
  • перший кредит під 0%;
  • графік роботи 24/7;
  • оформлення позики за 15 хвилин.

Ще одна перевага полягає в тому, що позики оформляються на 16-денний термін з можливістю як достроково повернути фінанси, так і відтермінувати період погашення.

Що потрібно для отримання кредиту?

Оформляється позика у «Ваша Готівочка» швидко та просто. Для цього необхідно тільки відповідати встановленому віковому цензу (від 18-ти до 70-ти років), мати паспорт громадянина України, ІПН і особисту банківську картку. Зверніть свою увагу: широкий віковий діапазон обслуговування клієнтів, надає змогу відкрити кредит онлайн на банківську картку як студенту (спеціальну студентську позику), так і людині пенсійного віку. При цьому, клієнтів не просять вказувати додатково телефон родича, надавати власне фото або посилання на аккаунт у будь-якій з соціальних мереж.

Для того, щоб оформити кредит, необхідно лише заповнити заявку на сайті. Тільки спочатку потрібно зареєструватися. Заповнюється реєстраційна форма за пару хвилин, після чого користувачу надається доступ до персонального кабінету на сайті (у ньому відображаються всі кредитні операції) і далі заповнюється заявка на кредит онлайн на банківську картку – все елементарно. У формі заявки позикоотримувач має коректно вказати інформацію про себе (паспортні дані, власні контакти, реквізити картки) і надіслати на розгляд.

Розглядається заявка системою компанії, яка перевіряє інформацію на правдивість і предмет наявності помилок. Якщо все добре, то далі вона потрапляє до фахівця «Ваша Готівочка», який і здійснює переказ грошових коштів. Таким чином, необхідна сума переказується на рахунок позичальника впродовж декількох хвилин.

Як не отримати відмови?

У «Ваша Готівочка» рішення за заявками бувають позитивні у 99% випадків звернень – все це завдяки лояльним умовам кредитування. Тому, кожен клієнт може бути впевнений: ані через кредитний рейтинг, ані через не офіційну форму працевлаштування у позиці йому відмовлено не буде. Єдине, на що варто звернути увагу, так це на вказану інформацію у заявці: заповнюйте форму уважно, адже випадково допущені помилки можуть послужити причиною того, що заявка буде заблокована і відправлена назад на доопрацювання.

Отже, причин для відмови у позиці фактично немає і кожен позичальник легко відкриє кредит онлайн на банківську картку без незручних запитань про цільове призначення та завищених вимог. «Ваша Готівочка» щиро прагне допомогти кожному, кого торкнулися матеріальні труднощі, і зробить це моментально!

Поширити:

Залишити коментар:

коментар