Важливо

Як правильно робити ставки на футбол

Ілюстрація

Футбол можна не тільки дивитися, а й ставити на нього. І заробляти.

Незважаючи на певну тенденцію, любителів стежити за футболом все ще дуже і дуже багато. І до частини з них рано чи пізно доходить, що свій інтерес до спорту №1 можна монетизувати. Через ставки на футбол.

Зрозуміло, щоб ставки мали сенс, перше, що потрібно мати – глибоке розуміння того чи іншого чемпіонату або ж окремої команди. Якщо ж, звичайно, ставиться за мету хоча б невеликий прибуток, а не просто ставки заради ставок. Якщо цей компонент є, то можна вже йти далі.

Наступним кроком для того, хто вирішив робити ставки на футбол, має стати вивчення термінології букмекерських контор – пре-матч, лінія, live-ставки, тотал, фора плюс, фора мінус, азіатська фора, індивідуальний тотал більше/менше, гол в інтервалі хвилин. І так далі, і так далі. Термінів, які потрібно зрозуміти і буквально завчити, не так і багато. Однак їх розуміння необхідно як фундамент, щоб не робити хибних ставок.

Часто всі ці слова пояснюють самі букмекери на своїх сайтах. Однак і Google для цієї справи цілком згодиться. У ньому можна дізнатися значно більше тонкощів, ніж у букмекера.

До слова, щоб легше було розуміти суть того чи іншого терміна, можна, навіть не реєструючись у букмекера, ознайомитися з тим, як все влаштовано.

Коли ж знайомство відбулося, і ви впевнені, що не заблукаєте в світі ставок – можна реєструватися, вносити розумні гроші і застосовувати свої знання через ставки.

Самі ж процедури реєстрації та внесення коштів детального пояснення не вимагають, оскільки на сайтах контор всі пункти завжди зрозуміло пояснюються і зробити помилковий крок там досить складно.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар