ФК «Буревісник» здобув четверту перемогу на чемпіонаті України сезону 2014 року

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Кіровоградський «Буревісник» у матчі 6-го туру четвертої групи чемпіонату України серед аматорів здолав миколаївський ФК «Варварівка».

Про це Першій електронній повідомили в прес-службі клубу.

Вже з першого тайму перевага була на боці «Буревісника». Та бажаний гол кіровоградці забили лише у компенсований час: Максим Корчинський зі штрафного метрів з 18 поцілив точно під перекладину воріт «Варварівки» – 1:0. Через хвилину арбітр сповістив про завершення матчу, в якому заслужену перемогу святкував «Буревісник».

Здобувши перемогу над «Варварівкою» «Буревісник» набрав 12 очок і відірвався від переслідувачів на 5 очок. Наступний тур чемпіонату України «Буревісник» пропускає, а у восьмому турі, 25 червня, в Горностаївці буде протистояти місцевому «Миру».

Відзначимо, що це була четверта поспіль перемога «Буревісника» в чемпоінаті України серед аматорів сезону 2014 року.