Важливо

Справу олександрійських банкірів незабаром відправлять до суду

Прокуратура Олександрійського району завершує досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно старшого касира та касира одного з відділень АТ «Ощадний банк України», які привласнили майже 450 тис. грн.

Про це Першій електронній повідомила прес-служба прокуратури області.

На даний час слідчі прокуратури обом банківським працівникам вже оголосили про підозру у вчиненні ними кримінальних правопорушень передбачених ч.5 ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч.2 ст.200 (Незаконні дії з платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків), ч.3 ст.358 (Підроблення документів) КК України.

Днями обвинувачені та їхні захисники зможуть ознайомитися з матеріалами досудового розслідування після чого обвинувальний акт направлять на судовий розгляд.

Нагадаємо, що кримінальну справу відносно двох банківських працівників порушили торік за численними заявами ошуканих громадян. З’ясувалося, що старший касир та касир банку, вступивши в злочинну змову, шляхом підробки документів привласнили кредитні кошти мешканців району на загальну суму 285 тис. грн., без відома клієнтів банку зняли кошти з їх особових рахунків на загальну суму 54 тис. грн. та привласнили 106 тис. грн. комунальних платежів.

Оскільки слідчим відділом Олександрійського РВ УМВС розслідування здійснювалося не ефективно, а дієві заходи щодо з’ясування усіх обставин вчиненого злочину не вживалися виникла необхідність змінити підслідність та визначити її за прокуратурою Олександрійського району.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар