Важливо

Кредити у Кропивницькому

Кредити готівкою у Кропивницькому без довідки про доходи

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Лікування, ремонт машини, великий рахунок за комунальні послуги – ситуацій, коли вам терміново потрібні позикові кошти безліч. У таких випадках більшість людей у Кіровограді звертається до банківських установ за споживчим кредитом. Утім, банки, щоб мінімізувати свої ризики, висувають до потенційних позичальників досить жорсткі умови. Наприклад, велика ймовірність відмови чекає на тих, у кого зіпсована кредитна історія або неофіційна робота.

При цьому зіпсувати кредитну історію досить легко. Достатньо запізнитися з поверненням коштів навіть на один день, і банк занесе вас у чорний список, до якого матимуть доступ інші банки. Наступного разу через погану репутацію на вас чекатиме відмова. Утім, якщо гроші потрібні негайно, варто шукати альтернативу.

Одна з таких – мікрокредитуванная. Це інноваційна банківська послуга, яка дозволяє взяти кредит на невелику суму грошових коштів. Послуга користується великою популярністю серед українців. Це багато в чому обумовлено реаліями економіки нашої країни і умовами отримання таких позик.

Процедура оформлення максимально проста: ви можете отримати відповідь на запит про кредит, навіть не виходячи з дому. Вам треба обрати найбільш вигідну пропозицію серед компаній, які надають кредити з поганою кредитною iсторiєю, та заповнити заявку онлайн. При цьому знадобиться лише мобільний телефон, паспорт та ідентифікаційний код.

Існує два види онлайн мікрокредитів. Перший передбачає, що після схвалення гроші надійдуть на вашу картку, а другий – що їх треба буде забрати готівкою у найближчому відділенні у Кіровограді. На схвалення заявки впливає декілька факторів. Тому у ваших інтересах вказати якомога більше інформації під час оформлення займу.

Розглянемо процедуру оформлення мікрозайму на прикладі компанії Moneyveo:

Компанія надає займи до 15 000 грн. на 30 днів. При першому зверненні можна отримати до 3500 грн. під 0,01%. Термін кредитування – до 1 місяця. Для постійних клієнтів діють більш вигідні умови, акції та знижки на кредити.

Щоб заповнити заявку, треба перейти на сайт Манівео, обрати необхідну суму та термін. Далі необхідно ввести паспортні дані, ідентифікаційний код та номер карти. Оформлення займає близько 8 хвилин, ще 2 потрібно, щоб система проаналізувала ваші дані та прийняла рішення про надання кредиту. У разі схвалення, кошти будуть зараховані на вашу карту за кілька секунд. Вам навіть непотрібно виходити з дому!

Отже, до головних переваг мікрокредитів можна віднести:

  • мінімальні вимоги до претендента;
  • швидкий час розгляду заявки (до півгодини);
  • не потрібно йти до банку.

Ще однією перевагою мікрокредитів є те, що така позика дозволяє виправити погану кредитну історію. Оскільки в усіх банках спільна база кредиторів, справно виплативши мікрозайм, ви зможете розраховувати на більш солідний банківський кредит, наприклад, на придбання нової машини чи освіту.

Інформацію оприлюднено на правах реклами.
Поширити:

Залишити коментар:

коментар