Важливо

У Кіровограді відбудеться ХІ фестиваль Шимановського

ХІ Музичний фестиваль імені Кароля Шимановського відбудеться 27 вересня – 10 жовтня у Кіровограді.

Про це Першій електронній повідомили організатори заходу.

На фестивалі виступатимуть піаністи Джонатан Павелл (Великобританія), Ольга Скорбященська, Павло Райкерус та Петро Лаул (Росія), Надія Рубаненко (Австрія), а також Кіровоградський муніципальний камерний хор під керуванням Юрія Любовича. Паралельно з концертами відбуватиметься міжнародна наукова конференція «Родина Блюменфельдів: на перехресті культур» (до 150-річчя від дня народження композитора, диригента, піаніста та педагога, ректора Київської консерваторії Фелікса Блюменфельда). Участь у ній візьмуть музикознавці з Франції, Великої Британії, Польщі, Росії, України.

Ще однією родзинкою фестивалю стане програма, в якій прозвучить «Весна священна» І. Стравинського в авторському перекладенні для двох фортепіано, поряд із зразками музики Устилуга та іншими стародавніми слов’янськими мелодіями. Її виконають широко відомі і в рідному Петербурзі, і в Європі – Петро Лаул і Павло Райкерус, а також ансамблі фольклорної музики «Бабський козачок» під керуванням Ірини Клименко (Київ) і «Млиночок» під керуванням Світлани Концедалової (Кіровоград).

Серед фестивальних подій – творчі зустрічі, покази документальних фільмів, виставки та ін. Заходи проходитимуть у приміщеннях музичного училища, бібліотеки ім. Д. Чижевського, машинобудівного коледжу, музичних шкіл № 1 та № 2.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар