Важливо

УДСНС судитиметься з Європейським ринком

Управління ДСНС в області через суд вимагатиме закриття магазинів ТОВ «Композиція» та ТОВ «Екселент-Техно» (біля універмагу «Дитячий світ»), а також ринку «Європейський» та торговельного комплексу «Полоса».

Про це повідомляє сайт УДНС в області.

За даними відомства, на вказаних об’єктах були проведені перевірки, які виявили ряд серйозних порушень у сфері пожежної та техногенної безпеки. У повідомленні наголошується, що відомство давало підприємцям час на усунення виявлених порушень.

У зв’язку з тим, що «протипожежні недоліки, зазначені у відповідних постановах про застосування запобіжних заходів, протягом тривалого часу не усуваються… керівників товариств з обмеженою відповідальністю «Композиція», «Екселент-Техно» та «XXI-ВІК» 12 серпня 2013 року було попереджено про приведення в дію вищезазначених постанов».

Як повідомляють у ДСНС, адміністрація зазначених об’єктів перешкоджає введенню постанови в дію, адже уникає зустрічі з представниками територіального органу державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки. Тому УДСНС в області готує позови до суду.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар