Важливо

Чотирьом кіровоградським сутенерам дали по 5 років в’язниці

Чотирьох членів організованої групи, які займалася сутенерством на території Кіровограда, засуджено до п’яти років позбавлення волі.Державне обвинувачення у судовому засіданні підтримано прокуратурою.

Кіровським районним судом м. Кіровограда вказаних осіб визнано винними у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 303 (проституція або примушування чи втягнення до заняття проституцією) КК України. За принципової позиції державного обвинувача їм призначено максимальну міру покарання, передбачену санкціями вказаної статті – п’ять років позбавлення волі.

Своєї вини у інкримінованому злочині засуджені не визнали. На вказаний вирок суду ними була подана апеляція. Проте, апеляційний суд Кіровоградської області залишив вирок суду першої інстанції у частині призначеного покарання без змін. Чотирьох членів організованої групи було взято під варту у залі суду.

У прокуратурі нагадали обставини справи. Вказана організована група складалась із близьких родичів – батька, двох доньок та зятя. У кожного із членів групи була своя відведена роль – доньки приймали дзвінки від клієнтів, батько з зятем відвозили дівчат на адресу замовника. Клієнтів шукали за допомогою розповсюдження візитних карток у розважальних закладах міста. Послуги дівчат, серед яких, до речі, були і дві неповнолітні, сутенери оцінили у 300 гривень за годину. Із зазначеної суми, 200 гривень йшло на покриття витрат пов’язаних з утриманням дівчат та в якості «зарплатні» учасникам організованої групи за діяльність по забезпеченню звідництва, все інше дівчатам. «Родинний бізнес» проіснував пів року, після чого був викритий правоохоронцями.

За матеріалами прес-служби прокуратури області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар