Важливо

Продукція підприємств Кіровоградщини надходить до 79 країн світу

Продукція підприємств Кіровоградщини надходить до 79 країн світу, серед яких найбільші обсяги поставок здійснювалися до Німеччини – 26%, Росії – 15%, Нідерландів – 14,6% та Білорусі – 10%.

Про це Першій електронній повідомила прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській області.

Німеччина отримує таку продукцію переробки давальницької сировини, як феронікель і одяг, а також вироби з деревини. Нідерланди – феронікель, пиломатеріали, пшоно та кукурудзу. До Росії та Білорусі з області експортуються жири та олія тваринного або рослинного походження, сільгосптехніка та запчастини до неї, щебінь, обладнання для торгівельних залів.

Імпорт товарів здійснювався із 75 країн. Чверть від всього імпорту надходить до Кіровоградщини з Індонезії – це нікелева руда, яку отримує Побузький феронікелевий комбінат як сировину. США (15%) відправляє до нас сільгосптехніку, обладнання для зберігання, сушіння та переробки зернових й олійних культур, а також насіння кукурудзи. З Німеччини (10,5%) область отримує сільгосптехніку, м’ясо та м’ясопродукти, з Росії (5,5%) різноманітне обладнання, оливи моторні, контакти електричні, недорогоцінні метали.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар