Важливо

З початку року в області видали більше 10 тисяч закордонних паспортів

З початку року більше 10 тисяч жителів області оформили закордонні паспорти.

Про це Першій електронній повідомили в Управлінні Державної міграційної служби України в області.

З початку року функції з оформлення та видачі паспортів громадянина України для виїзду за кордон передано до повноважень органів ДМС.

«За цей період мешканці Кіровоградщини оформили 10284 документа», – зазначив начальник Управління ДМС в Кіровоградській області Володимир Гончаренко.

За його словами, найбільше закордонних паспортів оформлено у період відпусток, за три літніх місяці – більше 5500.

Керівництво УДМС в області нагадує, що для оформлення закордонного паспорта необхідно подати наступні документи: паспорт громадянина України, реєстраційний номер облікової картки платника податків (після оформлення повертаються), крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті.

Чоловікам від 18 до 25 років, які відслужили строкову військову службу, необхідно надати військовий квиток або документ, що його замінює, а тим, які підлягають призову на строкову військову службу, – довідку відповідного військового комісаріату щодо можливості виїзду з України.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар