Важливо

У Кіровограді відбувся першотравневий «Марш єдності» (ФОТО)

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

У Кіровограді відбулася першотравнева демонстрація, яка зібрала під червоні знамена представників міської організації ветеранів та членів міського осередку Компартії України, а також «Марш єдності за цілісну єдину соціально-орієнтовану Україну», організований Федерацією профспілок Кіровоградщини.

Учасники обох заходів, злившись в єдину колону, пройшли у супроводі оркестру центральною вулицею Кіровограда (Великою Перспективною) від проспекту Комуністичного до площі Богдана Хмельницького, повідомив кореспондент Першої електронної.

Очолювали демонстрацію прапороносці з числа студентів Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету України, які несли більше десятка національних прапорів. За ними під червоними знаменами і з плакатами з першотравневими гаслами слідували ветерани праці, члени КПУ.

Завершали ходу учасники Маршу єдності: Федерація профспілок Кіровоградської області, члени профспілок відділень Укрпошти, закладів освіти і науки, медичних установ міста, студенти, працівники місцевих підприємств. Йдучи з синьо-жовтими прапорами і кольоровими кульками, плакатами «Вимагаємо гідну зарплату» і «Профспілки за цілісну, єдину, соціально-орієнтовану Україну!», вони гуртом скандували «Слава Україні! Героям слава!».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар