«Олександрія» перемогла, «УкрАгроКом» зіграв внічию (фото)

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Підопічні Володимира Шарана, ПФК «Олександрія», на власному полі розгромили одного з лідерів чемпіонату алчевську «Сталь» – 3:0, а футболісти «УкрАгроКому» у Києві зіграли внічию з київським «Динамо-2» – 1:1.

Про це Першій електронній повідомили в прес-службах футбольних клубів.

В олександрійському поєдинку на полі зустрілись рівні суперники, які на початку гри майже не загрожували воротам один одного. Героєм гри став Сергій Старенький, який забив «Сталі» два м’ячі, оформивши «дубль». Фінальну крапку у протистоянні команд поставив Володимир Бідловський, який влучно пробив зі штрафного – 3:0 – і впевнена перемога «Олександрії» перериває безвиграшну серію попередніх трьох матчів.

Футболісти «УкрАгроКому» не змогли втримати переможний результат у грі проти «Динамо-2» у Києві. «Аграрії» відкрили рахунок на 43-й хвилині матчу, проте пенальті у виконанні динамівця Антона Браткова зрівняло позиції команд. У другому таймі суперники заграли активніше, проте більше відзначитись не змогли, завершивши матч з рахунком 1:1.