Важливо

У святкуванні Дня Кіровограда взяло участь більше 12 тис. людей

За попередніми даними, участь у святкуванні Дня міста у Кіровограді взяли більше 12 тис. осіб.

Про це Першій електронній повідомили в СГЗ УМВС в області.

Під час проведення заходів, пов’язаних із відзначенням 259-річниці заснування Кіровограда, працівники міліції посилено охороняли громадський порядок.

Охорону громадського порядку безпосередньо біля місць проведення святкових заходів забезпечували приблизно 300 працівників міліції.

Відзначення дня народження обласного центру розпочалося традиційно. Першим заходом став ярмарок на площі Б. Хмельницького.

Офіційні урочистості розпочалися о десятій на площі біля міської ради: музичні і танцювальні композиції, вітальні слова посадовців, вручення відзнаки «Почесний громадянин міста Кіровограда» відомому підприємцю Андрію Райковичу.

Кульмінацією першого «акту» урочистостей стало частування велетенською 259-кілограмовою плачиндою. Ця гігантська здоба відразу ж потрапила до «Національної книги рекордів», що засвідчив офіційний представник проекту.

Водночас у центрі міста на Дрорцовій розгорнулися різноманітні мистецькі виставки. На площі Кірова свою техніку демонстрували бійці рятувальної служби.

Після офіційного відкриття свята городяни перемістилися на Дворцову та до Ковалівського парку, де різноманітними заходами і розважали кіровоградців райони та міста області. Водночас подібне дійство тривало і в інших районах міста.

Під час нього відбулися відкриття оновленої Дошки пошани та пам’ятника-фонтану «Наталка Полтавка» біля Театральної площі (у 1882 році театр Марка Кропивницького дебютував у Єлисаветграді саме виставою «Наталка Полтавка» І.Котляревського).

Цього року варто відзначити організаторів свята: все відбулося злагоджено і цікаво. Що і підтвердила масовість: на відміну від попередніх років людей зібралося надзвичайно багато.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар