Важливо

До 55-ї річниці від дня народження Віктора Цоя телеканал “Інтер” присвятить йому вечірній ефір

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 23 червня, телеканал «Інтер» присвятить ефір пам’яті легендарного рок-музиканта, лідера групи «Кіно» Віктора Цоя, якому 21 червня виповнилося б 55 років.

О 22.00 «Інтер» покаже документальний проект «Віктор Цой. Група крові». Понад два десятки років з моменту загибелі Віктора Цоя для його шанувальників не змінили нічого: так само збираються підлітки з гітарами біля стіни Цоя на Арбаті; на Богословському кладовищі Петербурга щодня свіжі квіти на його могилі; пісні Цоя крутять модні радіостанції. Чому він популярний, як і раніше? Хтось скаже: Цой – бунтар, борець, революціонер, а герої потрібні в усі часи … І виявиться неправий! Віктор Цой ніколи не був бунтарем, борцем і тим більше революціонером. Цой взагалі був інший!

Нам властиво ідеалізувати своїх героїв. Нам складно повірити, що вони можуть проживати і переживати ті ж події, через які день у день проходимо ми. Віктор Цой прожив дуже коротке життя, яке вмістило в себе народження сина і відхід з сім’ї, самотність і божевільну славу. Його ім’я оточене безліччю легенд, які ми переказуємо один одному. І не замислюємося над тим, що він міг бути зовсім іншим. Яким його знали близькі люди. Про такого, невідомого, Цоя – цей документальний проект.

Відразу після нього, о 23.00 вийде двосерійний художній фільм «Асса». Це культова драма режисера Сергія Соловйова. У картині взяли участь популярні рок-музиканти, в тому числі і Віктор Цой, який зіграв самого себе. Пісні групи «Кіно» стали саундтреком до фільму.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар