ФК “Зірка” (Кіровоград) – ФК “Олімпік” (Донецьк) – 2:1

Кіровоградська “Зірка”, вчора 18 квітня у 24 турі, обіграла лідера чемпіонату – «Олімпік», перервавши таким чином 20-матчеву безпрограшну серію донеччан.

Про це повідомили в прес-службі клубу.

Голи: 0:1, Мостовий Андрій (42), 1:1, Іса Шериф (67), 1:2, Фатєєв Дмитро (71).

Перемога особливо значима, тому що словосполучення незручний суперник для «Зірки» – якраз про донецький «Олімпік». І не тому що донецький клуб зараз безперечний лідер першої ліги і без п’яти хвилин команда Прем’єр-ліги. Так, в рамках турнірів першої ліги «Зірка» в 5 матчах святкувала всього одну перемогу, а останні два поєдинки закінчилися для кіровоградців відчутними поразками – 0:4 в Донецьку та 1:3 в Кіровограді.

На післяматчевій прес-конференції тренер «Зірки» Самір Гасанов поділився своїми враженнями від матчу із «Олімпіком»:

“Не простий був матч, але це і не дивно, адже ми грали з лідером ліги. Наші хлопці майже виконали те, що ми від них вимагали. Епізодами гра в нас виходила, епізодами не виходила. В останні 30 хвилин ми мали «ловити» суперника на контратаках. Ми задоволені грою та результатом.”