Важливо

Знам’янчани представлять Україну в Міжнародному кубку з велотуризму

У Міжнародному кубку з велосипедного туризму, який проходитиме у 2014 році, Україну представлятимуть знам’янчани.

На початку вересня в селище Малий Маяк (АР Крим) проходив міжнародний зліт велосипедних туристів та міжнародні змагання зі спортивного велосипедного туризму.

Як повідомляється на сайті Знам’янської міської ради,  нашу команду представляли Корчагін Валерій (Знам’янка, тренер), Олександр Алєксандров (Добровеличківка, капітан), Ткаченко Костянтин (Кіровоград, завгосп), Бондаренко Сергій (Знам’янка, механік).

Результати цієї команди: 3 місце в Кубку України по раллі, 3 місце в Кубку України по комплексній дистанції велотуризму, 3 місце в міжнародному кубку по комплексній дистанції, 3 місце в загальному заліку в Кубку України з велосипедного туризму, 3 місце в особистій дистанції по тріалу у Ткаченка Кості і те ж саме місце у нього в міжнародному заліку, 4 місце по ралі і в загальному заліку серед команд міжнародного кубку, 9, 10, 12 і 20 особисті місця кожного учасника в міжнародному заліку відповідно.

Вперше взявши участь в змаганнях такого високого рівня, нашим землякам вдалося відмітитися майже в усіх командних заліках. Учасники команди виконали перший спортивний розряд зі спортивного туризму та вибороли право представляти Україну у Міжнародному кубку з велосипедного туризму у 2014 році.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар