Важливо

Влада пообіцяла повністю розрахуватися з інвалідами-шахтарями

Обласна влада пообіцяла за три дні повністю ліквідувати заборгованість з виплатити соціальної допомоги шахтарям, які втратили здоров’я на виробництві.

Про це повідомляє кореспондент Першої електронної.

З вимогою виплатити заборговані гроші сьогодні під стіни обласної державної адміністрації вийшли більше сотні шахтарів. До акції , організованої Спілкою інвалідів праці Інгульської шахти, приєдналися також шахтарі з селища Смоліне та Олександрії. За словами голови Спілки Павла Семича, уже два місяці їм не виплачується щомісячна та одноразова виплата на лікування.

Перед мітингувальниками також виступив голова Спілки інвалідів праці Смолінської шахти Анатолій Носач. Він зачитав звернення з вимогами до голови Кіровоградської ОДА Андрія Ніколаєнка. Звернення зареєстрували у Кіровоградській облраді.

Коли шахтарі заявили про намір чекати під стінами допоки їм повністю навіддадуть заборгованість, а також висловили намір провести наступний мітинг під стінами Кабміну, до шахтарів вийшов заступник голови ОДА Ярослав Арсірій. Він, зокрема, повідомив, що на ліквідацію заборгованості вже знайшли 1 млн гривень, решта грошей буде нарахована шахтарям у понеділок.

Як розповіли шахтарі, сьогодні аналогічні акції відбулися ще у чотирьох областях України. В разі, якщо влада не дотримається обіцянки ліквідувати заборгованість у найближчі дні, шахтарі готові об’єднуватися з колегами з інших регіонів заради проведення всеукраїнської акції.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар