Важливо

Чиновники заблокували роботу перспективного вільшанського перевізника

Керівник підприємства «АТП Вільшанка» під час особистого прийому голови ОДА Андрія Ніколаєнка поскаржився на блокування його роботи з боку окремих посадовців профільного управління.

Про це повідомляє сайт ОДА.

Як пояснив керівник «АТП Вільшанка», підприємство закупило пасажирські автобуси, а також дві машини таксі, що мають працювати у цілодобовому режимі та виїздити за першим викликом. В цілому планувалося створити на підприємстві 15 робочих місць. Також власним коштом підприємство провело ремонт автобусної станції у Вільшанці.

Проте з нез’ясовних причин, без усяких пояснень з боку чиновників обласного управління транспорту та зв’язку вже протягом трьох місяців робота автотранспортного підприємства блокується.

Крім того, підприємство виграло конкурс на право здійснювати перевезення по внутрішніх маршрутах, що здійснюються у районі, але на сьогодні є збитковими. Проте жодного прибуткового маршруту, який би компенсував перевізникам їх витрати. Отже, відтепер вільшанчан до Кіровограда та інших великих міст доставлятимуть не свої, вільшанські перевізники, а з Первомайська Миколаївської області.

Детально ознайомившись з представленими перевізником документами, Андрій Ніколаєнко доручив голові Вільшанської РДА Ярославу Кірову вжити невідкладних заходів, з тим, щоб автостанція у Вільшанці розпочала роботу, а підприємство-перевізник безперешкодно виконувати перевезення у районі.

Стосовно посадовців з профільного управління, через недбалість яких було допущено таку ситуацію, голова ОДА наголосив що вони нестимуть персональну відповідальність, навіть до звільнення із займаних посад, якщо перевірка підтвердить озвучені на прийомі факти.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар