Важливо

Міськрада Кіровограда дала гроші на зарплати бюджетникам

Депутатський корпус КМР на сьогоднішній позачерговій сесії міськради прийняв рішення про виділення грошей на фінансування Центрів первинної медичної допомоги.

Про це повідомляє кореспондент Першої електронної.

На сьогоднішній сесії своє небажання голосувати за виділення коштів для ЦПМД фракція ВО «Батьківщина» пояснила тим, що взагалі не згодна з існуванням таких центрів, та тим, як організована їхня робота.

«Ми проти перенесення функцій поліклінік до Центрів первинної медичної допомоги», – наголосив депутат від «Батьківщини» Павло Топчій.

Міський голова Кіровограда Олександр Саінсус зауважив, що голосування проти цього проекту рішення – це голосування не проти медичної реформи, а проти виплати зарплати  пересічним медичним працівникам.

Із 57 депутатів, присутніх у залі, голоси за внесення змін до бюджету на виділення грошей Центрам первинної медичної допомоги віддали 44.

Нагадаємо, на минулій сесії проект рішення про коригування бюджету не отримав достатньої кількості голосів, поставивши під загрозу виплату зарплат місцевим медикам і освітянам.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар