Важливо

Депутат облради вимагає від голови ОДА прозорості в кадрових призначеннях

Депутат облради Ірина Малик (депутатська група «Спільний дім») звернулася до голови ОДА Олександра Петіка сьогодні під час сесії Кіровоградської обласної ради.

Як повідомив кореспондент Першої електронної, Ірина Малик нагадала очільнику області, що той під час свого першого виступу задекларував підзвітність громаді і депутатському корпусу, але наразі дотримується своєї обіцянки не в повній мірі.

За її словами, ні депутати, ні громада міст і районів досі не знають, які кадрові зміни підготував голова ОДА для області, зокрема це стосується кандидатів на посади очільників районних держадміністрацій. Ірина Малик пояснила, що таку першочергову інформацію мешканці області (у тому числі депутати) дізнаються зі сторонніх джерел, не підтверджених офіційно.

Вона наголосила, що при обранні нових кадрів враховуватися має не лише питання партійної приналежності, а й професіоналізм, патріотизм, порядність кандидата. Ірина Малик звернула увагу голови ОДА на те, що нині область займає останні позиції по важливих соціально-економічних показниках, тож виправити ситуацію без залучення досвідчених експертів просто не можливо.

Також депутат облради запропонувала оновити інститут громадських рад із залученням до їх діяльності експертів на громадських засадах.

Фото зі сторінки Ірини Малик в мережі Фейсбук.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар