Важливо

Шахтарі-інваліди готові вийти на мітинг через заборгованість з соціальної виплати

Шахтарі-інваліди Кіровоградщини збираються провести акцію з вимогою виплатити їм заборгованість  з  виплати соціальної допомоги за втрату працездатності.

Як розповіли кореспонденту Першої електронної  члени Спілки інвалідів праці Інгульського рудоуправління, держава затримує виплату шахтарям соціальної допомоги за втрату працездатності, так званий регрес.

За словами колишніх шахтарів, зараз вони отримали гроші лише за червень. І то – лише після звернення до Кабінету міністрів України. Там, у стінах Уряду, їм пообіцяли виплатити гроші у повному обсязі, але виплатили заборгованість лише частково.

Заявлена до міськради акція призначена на 20 вересня. У Спілці кажуть, що до акції готові приєднатися шахтарі з Маловисківського району, які теж не своєчасно отримують соціальну допомогу.

Як стало відомо Першій електронній з власних джерел, сьогодні це питання буде обговорюватися в обласній державній адміністрації.  Очікується, що до розмови долучаться заступник голови ОДА Галина Пастух, представники Фонду соціального страхування, керівництво Інгульської шахти та уповноважені члени Спілки інвалідів Інгульського рудоуправління.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар