Важливо

Пожеж в області за рік поменшало на 8%

Майже на 8 відсотків зменшилася кількість пожеж (а випадків загибелі майже на 5 відсотків) у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на території області.

Про це під час прес-конференції повідомив прес-секретар начальника управління ДСНС в області Микола Леськів.

Крім цього, зазначив він, завдяки професійним діям під час ліквідації надзвичайних подій врятовано 17 осіб, зокрема 3 дітей, та матеріальних цінностей на суму понад 6 млн. гривень.

За рік група піротехнічних робіт аварійно рятувального загону спецпризначення управління здійснила 31 виїзд та знешкодила 568 одиниць вибухонебезпечних предметів часів Великої Вітчизняної війни. Підрозділами здійснено 2717 виїздів, з яких – 822 на гасіння пожеж, 539 – на ліквідацію надзвичайних подій іншого характеру, 1356 – на тактичні навчання і заняття.

З метою попередження пожеж у природних екосистемах Управлінням ДСНС в області вжито заходів щодо забезпечення готовності до оперативного реагування на випадки виникнення пожеж в природних екосистемах області у 2013 році, завдяки чому на Кіровоградщині цьогоріч не зафіксовано великих лісових пожеж, окрім 14 загорянь хвойної підстилки. На водних об’єктах області трапилося на чверть менше випадків загибелі, ніж у минулому році.

Щоб забезпечити належний рівень пожежної і техногенної безпеки об’єктів та зменшення адміністративного тиску на бізнес протягом семи місяців поточного року територіальними підрозділами Управління ДСНС України в області проведено 6 690 перевірок об’єктів різних форм власності, що на 14% менше, ніж за аналогічний період минулого року. За наслідками перевірок за наявні на об’єктах різних форм власності порушення вимог пожежної безпеки до адміністративної відповідальності притягнуто 3401 особу, а кошти з адміністративних стягнень відрахувалися до бюджету держави. Для підвищення рівня протипожежного захисту сільських населених пунктів в області створено та функціонує 138 місцевих пожежних команд, 3 з яких створені у цьому році. Здійснюється постійний контроль за їх утриманням та функціонуванням. У місцевих бюджетах та кошторисах сільгосппідприємств на 2013 рік передбачено 9,7 млн. гривень, з яких освоєно 6,5 млн. гривень.

За матеріалами прес-служби УДСНС

Поширити:

Залишити коментар:

коментар