Важливо

У Кропивницькому мажор познущався з безхатька

Учора, 18 серпня, у Кропивницькому (колишня назва – Кіровоград) о 14:15 на вулиці Волкова кішка напала на собаку.

Свідки розповіли нам все у подробицях:

«Вона вибігла з-за рогу і побігла на цю бідолаху. Собака відразу все зрозуміла і почала бігти, але після дощу багато калюж і вона підсковзнулась. А та вже поруч – і як цапне! Ми ледве встигли відтягнути, а то бути біді. Чому ця кішка напала не знаю, я не тутешній», – розповідає перехожий Ігор Задерикуватий.

Поспілкувавшись із мешканцями будинку ми дізналися багато цікавого.

«Цю собаку я знаю давно. Вона тут часто гуляє. Тиха така, ні до кого не чіпляється. Ну знаєте, звичайна така собака. А цю гадюку вже давно треба було прибрати. Ви думаєте це вперше? Ні, вже втретє за місяць. Але хто їй що зробить, вона ж кішка управдома. Їй, бачте, все можна. А бідні собаки не знають, що робити. Їм навіть йти нікуди», – каже місцева жителька Інга Недайбіда.

З цим питанням ми пішли до завідуючої будинком Ольги Безстрашної. На прохання дати коментар з цього приводу кореспонденту «Гав-Няв», управляюча послала нас у Перу. Але ми не зупинилися і з цим свавіллям пішли до ЖЕКу. Після викладення проблеми, вони дуже довго сміялись, але потім пообіцяли, що вирішать проблему.

ev1-DGG0obM

Приїхавши на місце подій, працівники ЖЕКу почали шукати кішку. Через 10 хвилин вони знайшли її в квартирі (великій, дуже, звідки гроші, капець) Безстрашної. Комунальники подивилися як це «миле» створіння тихо їсть якийсь «Віскас» і зі словами: «Ну чо, вродє норм, всё» пішли. Кішка подивилася їм вслід і сказала своєю котячою мовою: «Як їх легко надурити. Ха-ха».

Життя несправедливе. Немає захисту звичайним собакам від «мажорних» котів. Кореспонденти всеукраїнського порталу «Гав-Няв» радять не випускати своїх песиків самих, бо хто знає скільки таких монстрів у Кропивницькому.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар