Важливо

Затягнуті в мережу

Ранок. Прокидаюся. Перше, що роблю, так це заглядаю у свій смартфон. Адже за ніч може багато чого змінитися.  Наприклад, мене знайшов хлопець моєї мрії і написав повідомлення.

Їду на навчання. Затуляю вуха навушниками і повністю поринаю у свої думки. В голові одразу думка:”Негайно перевірити пошту”. Я припинила дивитись у вікно, коли їду. Дивитись на місто, на перехожих людей, які квапляться по справам. Більш привабливим стало вікно в мережу, ніж у реальний світ.

Університет, пари, викладачі. А в голові знову: “Треба негайно подивитися стрічку новин”.  Звичайно, ціла купа різноманітних картинок і постів більш цікава, ніж якийсь там викладач.

Йду додому. Усю дорогу гортаю стрічку новин та перевіряю повідомлення. Подруга поруч щось розповідає. Потім дивиться на мене злісним поглядом, бо я прослухала все, що вона казала. І тут раптом на моєму екрані з’являється віконце з попередженням: залишилося 4% зарядки. Коли телефон розряджається, все ніби перестає існувати. Останній відсоток зарядного і мій смартфон вимикається. А в моїй голові наче у грі лунає “Game over”. Подруга радіє і кричить: “Нарешті!”

І так кожного дня. Я з впевненістю можу сказати, що застрягла в мережі. Так, з Інтернетом стало краще, доступніше і швидше. Але він з кожним днем робить із нас роботів. Віртуальний світ забрав у нас живе спілкування, веселі ігри на вулиці та елементарне читання книжок. Рідко можна побачити дітей, які грають у піжмурки або катаються на санях взимку. Частіше бачу компанію людей в кафе, які не спілкуються. Кожен з них дивиться у свій гаджет. Віртуальність досить цікава. Але як щодо реальності? Згадаймо разом: коли останній раз щиро спілкувалися зі своїм другом? Коли обіймали своїх батьків? Коли провідували бабусю й дідуся? Завжди немає часу. Завжди багато справ. Насправді ми самі себе дуримо. Адже замість цих порожніх безглуздих годин в Інтернеті, ми б змогли змінити світ на краще. Пропоную відкласти телефон подалі і насолоджуватись реальним життям. Бо час так швидко лине.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар