Важливо

Суд перегляне штрафи, накладені на голованівських аграріїв

Вищий господарський суд скасував рішення судів попередніх інстанцій про стягнення з ТОВ «Крутеньке» (Голованівський район) майже півмільйона гривень на користь Аграрного фонду.

Справу відправили на додатковий розгляд.

Про це повідомив сайт «Наші гроші» з посиланням на постанову ВГСУ.

Нагадаємо, у травні 2012 року Аграрний фонд і ТОВ «Крутеньке» уклали форвардний біржовий контракт на закупівлю фондом пшениці на суму 1,77 млн грн.

Аграрний фонд перерахував фірмі аванс за зерно у розмірі 883,62 тис грн. лише через два місяці після укладання договору, а не протягом трьох днів, як то було передбачено контрактом.

Фірма, зважаючи на порушення попередніх домовленостей, заявила про розірвання договору і відмовилася поставляти Аграрному фонду пшеницю. За що й отримала майже півмільйонний штраф.

Суди перших двох інстанцій задовольнили вимоги Аграрного фонду про стягнення з фірми штрафу і пені у сумі 406,47 тис грн.

Але ВГСУ ці рішення скасував. Він зазначив, що суди попередніх інстанцій не надали належної оцінки тому, що Аграрний фонд не перерахував вчасно аванс, першим порушивши умови двостороннього договору.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар