Важливо

За другим тендером тролейбуси у Кропивницький зголосились продати 5 підприємств

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
© Новинарня

Сьогодні, 27 вересня завершився строк подання пропозицій на тендерну заявку кропивницького КП “”Електротранс” на купівлю 20 нових тролейбусів.

Згідно сайту публічних електронних закупівель “Prozorro”, через який, згідно законодавства, здійснюют закупівлю, на пропозицію з Кропивницького подали свої документи 5 підприємств – ТОВ “ОКРАЇНА”, ТОВ “СП “Янікс” , ТОВ “ДУОТРАНС” , ТОВ “УкрЄвроМАЗ” та ТОВ “Науково-технічне підприємство СТГ Інженерінг”.

Fv2hdMZt1R0

Перший претендент ТОВ “ОКРАЇНА” зареєстрований у м.Київ, на вул. Академіка Глушкова, буд. 22, кв. 100. Засновником і кінцевим бенефіціаром підприємства значиться Рибальченко Олександр Сергійович. Основним видом діяльності ТОВ є торгівля автомобілями та легковими автотранспортними засобами. Але спектр діяльності ТОВ “ОКРАЇНА” дуже широкий – від охоронної діяльності та туристичних послуг, до нерухомості та реклами.

ТОВ “ОКРАЇНА” пропонує забезпечити Кропивницький 20-ма тролейбусами МАЗ-ЭТОН Т103 білоруського виробництва.

тролейбус МАЗ-ЭТОН Т103 на вулицях м. Брест/фото transit.parovoz.com

Другий претендент ТОВ “СП “Янікс” вже намагався взяти участь у першому тендері на постачання тролейбусів у Кропивницький. Тоді через збій системи закупівель “Prozorro”, підприємство не змогло завантажити тендерну документацію.

ТОВ “СП “Янікс” зареєстровано у Луцьку по вул. Єршова, буд.11, офіс 808, засновником значиться Сергій Олександрович Горлач, а керівником Ольга Вікторівна Бобох. Основним видом діяльності підприємства є надання рекламних послуг та посередництво в розміщенні реклами в засобах масової інформації. Крім того, ТОВ “СП “Янікс” займається торгівлею транспортними засобами, продуктами, тютюном, виробництвом паперових канцелярських виробів, тощо.

Це підприємство пропонує тролейбуси АКСМ-321 також білоруського виробництва.

Третій претендент ТОВ “ДУОТРАНС” зареєстровано у м. Дніпро, по вул. Робочій, буд. 152, кв. 410. Засновниками значаться Науменко Дмитро Олександрович, Рученко Дмитро Олегович та Павлова Наталія Юріївна. Остання значится кінцевим бенефіціаром підприємства.  Основним видом діяльності підприємства є торгівля автомобілями та легковими автотранспортними засобами.

ТОВ “ДУОТРАНС” пропонує для Кропивницького тролейбуси Дніпро Т103 – 12-ти метрові низькопідлогові, модифікації тролейбуса МАЗ 103Т, що з 2013 року складається в Україні з білоруських запчастин, на Південному машинобудівному заводі.

тролейбус “Дніпро Т103” № 2542 на вулицях міста Дніпро

Четвертий претендент ТОВ “УкрЄвроМАЗ” зареєстровано у Київській обл., Києво-Святошинському районі, селі Софіївська Борщагівка, вул. Київська, буд. 24. Засновником та бенефіціаром підприємства значиться Саханда Ірина Яківна. Основним видом діяльності підприємства є торгівля автотранспортними засобами.

Які тролейбуси пропонує цей виробник з документів визначити неможливо. Як доказ досвіду виконання подібних договорів, ТОВ “УкрЄвроМАЗ” надало довідку про поставку 2 автобусів МАЗ-203169 порту “Южний”.

П’ятий претендент ТОВ “Науково-технічне підприємство СТГ Інженерінг” зареєстровано у м.Київ, на бульварі Івана Лепсе, буд. 6.  Засновниками та кінцевими бенефіціарами значаться Саніна Таісія Миколаївна та Ячмінь Микола Петрович. Основним видом діяльності підприємства значиться виробництво інших вузлів, деталей і приладдя для автотранспортних засобів. Також ТОВ “Науково-технічне підприємство СТГ Інженерінг” займається виробництвом та ремонтом автотранспортних засобів.

Підприємство хоче продати у Кропивницький українські тролейбуси-“гармошки” Лаз Е 301.

2 листопада стартує початок аукціону, після чого у Кропивницькому дізнаются, хто, і які тролейбуси поставить у наше місто.

Нагадаємо, кропивницьке КП “”Електротранс” Кіровоградської міської ради” подало тендерну заявку на сайті електронних публічних закупівель “Prozorro” на купівлю 20 міських пасажирських тролейбусів великої місткості з низьким рівнем підлоги, які пристосовані до пасажирів з обмеженими можливостями. На два десятки “рогатих” планується витратити 80 млн бюджетних коштів.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар