Важливо

У Світловодську проведуть експерименти над пільговиками

З огляду на посилення напруги між світловодськими пільговиками і перевізниками, (її «загострив» директор департаменту інфраструктури ОДА Володимир Тоцький) міський голова Юрій Котенко зустрівся із тутешніми перевізниками і активістами Громадської ради при міськвиконкомі.

Адже, пільговики, окрилені було таким «подарунком», виявились у чималій мірі розчаровані і роздратовані – перевізники аж ніяк не відреагували на грізний заклик Тоцького дотримуватись оцієї 37-ї статті…

Розпочинаючи зустріч, міський голова закликав обидві сторони шукати компроміс аби гідно, без зайвого розголосу назовні, закінчити поточний рік. Коли ж буде верстатися бюджет на 2014 рік він «залізно» пообіцяв закласти достатню суму для відшкодувань перевізникам за перевезення пільговиків у необмеженій кількості. Щоправда, зауважив Котенко, тут не все залежить від нього. Важливо, щоб казначейство вчасно сплачувало передбачені кошти, а не так, як зараз – щонайменше 200 тисяч компенсаційних гривень все ще не можуть отримати тутешні перевізники ще за минулий рік.

А щоби, як-то кажуть, і вівці були цілі, і вовки ситі, градоначальник запропонував долучитися до експерименту, який складатиметься із двох частин, результати якого покликані нарешті визначитись із компромісним рішенням. Деталі експерименту озвучила начальниця управління економіки Наталя Гаврилюк. Він полягає у тому, що з понеділка 25 листопада до 9-ї ранку, разом із звичайними, курсуватимуть і «пільгові» автобуси. А з 9-ї до 14-ї години увесь без винятку міський пасажирській автотранспорт перевозитиме пільговиків у необмеженій кількості. Після цього і пільговики, і звичайні пасажири їздитимуть за повну плату (у Світловодську це 2,5 грн. і 3,5 грн. – до смт. Власівка).

З наступного понеділка 2 грудня і до понеділка 9 грудня «пільгових» автобусів не буде, а всі пільговики, незалежно від часу і кількості їздитимуть безкоштовно. Тобто, неухильно дотримуючись тої 37-ї статті – на чому наполягав Тоцький. За цей час профільні служби виконкому разом із представниками громадської ради, вивчатимуть пасажиропотік і дивитимуться, чи не «гикнуть» перевізники від такої «пільгової навали». Якщо не «гикнуть» – залишиться в силі другий варіант. Якщо «впадуть у кому» – оберуть перший варіант, який відкоригують у той чи інший бік, тобто, час, зручніший для пільговиків.

Усі сторони, начебто, зголосись долучитися до експерименту.

Віталій Асауленко, спеціально для Першої електронної

Поширити:

Залишити коментар:

коментар