Важливо

Весела Грушка

Невелике село Грушка в Ульяновському районі жило своїм незмінно розміреним життям і… дожилось.

Молоді в Грушці чимало, як і школярів. А от подіти себе їм нікуди: як не крути, а сільська інфраструктура не дозволяє (навіть у місцевий клуб нема за чим іти). І от навчальний рік зовсім недавно розпочався, а грушківські старшокласники вже умудрилися розбавити своє розмірене шкільне життя трьома знаковими подіями.

Спочатку, підкоряючи безмежні простори соціальних мереж в Інтернеті, одна з учениць вирішила ощасливити своїх друзів «В контакті» відвертими фотографіями. А заодно і перевірити, який рейтинг її округлим жіночим принадам, ледь прикритим худенькими долоньками, виставлять користувачі популярного сайту. Яким же було здивування дівчини, коли виявилося, що вчителі та учні грушківської школи теж користуються Інтернетом. Звісно, педагогів мало порадувало таке захоплення старшокласниці, але вжити кардинальних заходів (як от сувора розмова з батьками і вилучення фото з мережі) не вдалося – відвертий знімок активно перекочовує зі сторінки на сторінку в соцмережах, а дівчина, за словами вчителів, погрожує самогубством, якщо її батькам повідомлять про цей факт. Ось вам і парадокс: з одного боку діти роблять те, чого так прагнуть наші очільники – освоюють передові технології і налагоджують зв’язки між регіонами і навіть країнами, а з іншого – батьки-то від них відстають і навіть не мають змоги сповна «порадіти» таким значущим досягненням, рішучим крокам і креативним рішенням своїх чад.

Не встигли педагоги приборкати нездорову інтернет-активність учнів, як довелося відкорковувати нову пляшечку валеріани – серед білого дня зникла учениця. Дівчина вранці вийшла з дому, але до школи так і не дійшла. Її шукали не лише односельці, а й представники правоохоронних органів району. Версії висували самі різноманітні: викрали цигани, перестрів маніяк, зґвалтували заїжджі далекобійники… Ці та багато інших банальних і неймовірних ідей розгулювали селом, доки тривали пошуки. Врешті горе-пропажу розшукали в одному з сусідніх обласних центрів. Закохане дівчаче серце, загальмувавши крихти мозкової активності, поманило свою господиню далеко за східні кордони Кіровоградщини до коханого – студента ВНЗ. Та човен їхнього кохання розбився об береги реальності, як і розтерзане серце матері утікачки.

Ледве оговталися грушківці від дівчачих витівок, як виявилося, що і хлопці в сільській школі не в тім’я биті. Шукаючи шляхи для вивільнення юнацького тестостерону, старшокласник запропонував своїй подрузі-восьмикласниці провести разом дозвілля. Дівчина-сирота не погоджувалася, та красномовству юнака не було меж. Його успіхи з розвитку зв’язного мовлення були настільки переконливими, що просто спантеличили опікунку восьмикласниці, яка перебувала неподалік. Записавши оду хлопця про користь ранніх статевих стосунків на цифровий носій, жінка подалася до компетентних органів з твердим наміром покарати героя-коханця.

І доки батьки і педагоги розбираються у проблемах, якими їх обдарувала осіння шкільна пора, всі троє старшокласників повернулися до звичних справ – освоєння граней повної середньої освіти. Зважаючи на те, що навчаються вони в одному класі, залишається лише сподіватися, що потяг до таких пригод не передається повітряно-краплинним і статевим шляхами.

Марія Нагай, спеціально для Першої електронної газети

Поширити:

Залишити коментар:

коментар