Важливо

Кіровоград в обличчях: знайди себе – отримай подарунок (ВІДЕО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Перша електронна газета продовжує свою щотижневу акцію «Кіровоград в обличчях», під час якої кожен кіровоградець може отримати подарунок від нашого сайту, не докладаючи до цього жодних зусиль. Цього разу в об’єктив нашої камери потрапили перехожі біля ринку Черемушки.

Наприкінці кожного тижня на сайті Першої електронної ми публікуємо відеоролик, відзнятий нашими журналістами на вулицях міста. Відповідно, героями відео виступають кіровоградці, які потрапили в об’єктив нашої камери. А отримати подарунок можуть троє осіб, які першими знайдуть себе на відео і протягом тижня (до публікації нового відео) зв’яжуться з редакцією.

Якщо ви побачили себе у відеоролику, пишіть нам на e-mail: persha.kr@gmail.com або телефонуйте (067) 520-10-70, (050) 749-26-54.

Володарями подарунків від Першої електронної газети стали вже шестеро кіровоградців.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*