Важливо

Друга річниця 34 батальйону: з різних міст, різними шевронами, але однаковими посмішками

Сьогодні, 19 червня, до Кіровограда з’їхались більше сотні військових із усієї України, аби відсвяткувати другу річницю створення 34 батальйону. За час служби вони стали справжньою родиною – пліч-о-пліч стояли під кулями бойовиків. Сьогодні вони із посмішками на обличчі радо вітають один одного під тихим небом міста на Інгулі. Мирним – саме завдяки цим мужнім чоловікам.

Тернопіль, Львів, Вінниця, Одеса, Кіровоград. Зараз у цих чоловіків уже різні шеврони на формі, адже вони продовжили службу і в інших підрозділах. А хтось, після поранення, більше не одягав комуфляж і сьогодні прийшов у “гражданці”. Але всіх їх об’єднує одне: два роки тому із шевроном “34 батальйон територіальної оборони” у Кіровограді зібралася команда небайдужих чоловіків, які кинулись у бій за свою країну.

“34 батальйон був сформований у травні 2014 року із добровольців Кіровоградської області. За цей час через його лави пройшло дуже багато людей. Хтось був поранений, хтось уже демобілізувався. Тому точно сказати про географічну складову – неможливо. Тут ледь не з усієї України є військові”, – розповів старшина 34 батальйону Сергій Шагін.

Таку зустріч 34 батальйон організовує вперше:

“Минулого року було дуже мало хлопців. Бо майже всі були у гарячих точках. Зараз уже багато демобілізованих. Тому ми об’єднались і вирішили відзначити наш день у свято Трійці. В подальшому плануємо організовувати спілку 34 батальйону”.

На свій день народження 34 батальйон запросив тих, хто був небайдужим до їхнього батальйону: волонтерів, представників ОДА, просто людей, які допомагали їм у службі. Зібравшись у Ковалівському парку, військові рушили до ЦДЮТу, де відбудеться святковий концерт.

“Слава Україні!” – лунає від чоловіків, для яких це не просто слова. За них і за нас вони не шкодували свого життя на передовій.

Більше фото тут

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*