Важливо

Учасниця міжнародного конкурсу “Miss US Nation” обирає у Кропивницькому претендентку на титул “Міс Україна Нація”

Володарка титулу “Міс Україна Нація” Світлана Мнацаканян під час конкурсу “Міс Принцеса Кіровоградщини” обере дівчину, яка отримає право на участь у міжнародному конкурсі краси  “Miss US Nation”. Свого часу випадкова зустріч змінила життя Світлани і “кинула” її у сферу моди. Завдяки наполегливій праці, дівчина виборола титул  “Віце Міс Нація” .

Про те, як треба обслужити столик  в кафе, щоб вибороти путівку на міжнародний конкурс, про перспективи майбутньої претендентки на корону “Miss US Nation” та перші враження про конкурсанток “Міс Принцеса Кіровоградщини” Першій електронній розповіла Світлана Мнацаканян.

Не/випадкові зустрічі

Світлана Мнацаканян – уродженка Кропивницького. Дівчина багато подорожувала за кордоном, і під час однієї з поїздок доля подарувала їй випадкову зустріч, яка по суті стала переломною в її житті:

“Минулого  року я жила в Америці. Працювала в місцевому кафе на острові біля Маямі. Під час одного з робочих днів за мій столик сіла пара – чоловік та дружина. Я їх не зовсім правильно обслуговувала і прийшла до них, аби принести свої вибачення. Ми познайомилися: ця жінка виявилася директором модельної агенції. Вона залишила мені свою візитку і сказала, що якщо в моєму житті щось зміниться, більше не буду працювати в такому типовому закладі, я можу їй зателефонувати, – розповіла Світлана Мнацаканян, – Уже через півроку я знаходилася на іншому кінці світу – в Сінгапурі. У мене в житті відбулися кардинальні зміни. І я вирішила їй написати. Вона сказала: “Світлана, рада тебе чути. Якщо твої дані не змінилися, надішли мені свої професійні фото. Ти зараз маєш змогу потрапити на відбір цього конкурсу”

То був перший досвід Світлани участі в конкурсі краси. Дівчина каже, що вона не модель – вона спортсменка, турист, менеджер, але досвіду роботи на подіумі до того часу вона не мала. Проте, завдяки наполегливій підготовці до конкурсу “Miss US Nation”, Світлана Мнацаканян виборола звання “Віце Міс Нація” на подіумі “HARD ROCK STADIUM” в Майямі. Окрім того, має титул “Міс Україна Нація 2017”, тому що представляла нашу країну на всесвітньому конкурсі краси. І тепер вона обирає так звану “послідовницю” у Кропивницькому.

Територія вибору – Кропивницький

“Цей конкурс краси – не для професійних моделей. Він – для красивих дівчат. А їх, насправді, дуже багато. Їх можуть не бачити, про них не чути. От мені випав такий шанс – побувати на цьому конкурсі. Хоча у цій сфері ніколи не крутилася”, – розповідає володарка титулу “Віце Міс Нація”.

Тепер, випробувавши себе у конкурсі для найкрасивіших, Світлана повернулася у рідний Кропивницький, де стала “ланцюгом” між американською і українською агенцією:

“Я – з Кропивницького. Це моє рідне місто. Є така можливість: поєднати наше місто із Америкою. Я просто користуюся цією нагодою. Я довго думала, приглядалася, оскільки в нас є декілька агенцій. Через подорожі  не мала змоги раніше побувати на конкурсах, тому обирала агенцію-“об’єкт” за відгуками. Олена Рудковська відбирає найпрекрасніших дівчат і проводить конкурси на високому рівні. Тому я тут”.

Зараз Світлана Мнацаканян ходить на репетиції дівчат, приглядається до них, дивиться, на скільки конкурсантки швидко вчаться:

“Сьогодні мені випала честь спостерігати і обрати дівчину, яка матиме можливість представляти нашу країну на цьогорічному міжнародному конкурсі, тому її треба прискіпливо обирати, – додає Світлана, – Після першої репетиції враження змішані. Перш за все, усі дівчата гарні, тому обрати важко. Але ще дуже багато доведеться робити, спостерігати: як дівчата спілкуються, як “схвачують” усе. Адже конкурсантка має бути не тільки гарна, комунікабельна, вона має ще й бути спроможною представити нашу країну на такому рівні”.

DSC_0447

Володарка титулу “Міс Україна Нація” Світлана Мнацаканян цьогоріч увійшла до складу журі конкурсу “Міс Принцеса Кіровоградщини”. Через кілька тижнів, під час гала-концерту, вона вручить одній із конкурсанток офіційне запрошення – представляти Україну на конкурсі в Майямі (США), який відбудеться 3 грудня на HARD ROCK STADIUM.

Макіяж від Dior та віза на 10 років

Кропивничанка, якій Світлани Мнацаканян вручить запрошення, без проблем отримає візу в Америку та, звісно, можливість покрасуватися на подіумі HARD ROCK STADIUM.

“Віза в США має термін 10 років. До того ж, під час перебування на території США, дівчину можуть помітити, на неї можуть звернути увагу агенції, промоутери – посиплються пропозиції. У мене у свій час вони також були. Але я зробила свій вибір: повернулася додому”.

16833150_660450684144045_708574457_o

Для конкурсу “Miss US Nation” організатори готують “авторитетний” список партнерів, серед яких всесвітньовідомий бренд Dior:

“Учасницям будуть робити макіяж представники Дому Dior, також спонсор конкурсу – бренд “Lamborghini”. До того ж проходити дійство буде на відомому новому стадіоні “HARD ROCK STADIUM”. Тому отримати таку путівку і просто там побувати – це дуже круто. Я зобов’язана зробити правильний вибір”, – каже Міс Україна Нація.

За словами Світлани, чи скористається конкурсантка цією можливістю – залежить тільки від неї самої:

“Вона може відмовитися, може не готуватися. Або готуватися і не поїхати. Також ця поїздка передбачає витрати, зокрема, на квитки. Але у дівчини є багато часу, аби підготуватися (конкурс відбудеться у грудні – ред.) і гідно представити Україну”.

16910838_660450680810712_283760164_o

Отак от, ще кілька років тому Світлана працювала офіціанткою в одному із кафе в Маямі. Дівчина займалася спортом, подорожувала, мріяла і не думала про те, що ходитиме по подіуму в сукнях провідних світових брендів. І не могла навіть уявити те, що за один зі столиків у кафе сяде жінка, яка випише їй квиток на планету Fashion:

“Після цього випадку я зрозуміла, що ніяких випадковостей у світі не буває. Все має якусь мету, причину. Все це має статися у твоєму житті. І те, що я сьогодні тут, і з’явлюся в житті однієї з учасниць – це просто має відбутися, це доля. Але жодна мрія не збувається без старань. І коли мене питають, як стільки встигла зробити, як стільки подорожую, я кажу: “Я мрійник-реаліст”. Я мрію, але розумію: для того, щоб мрії збувалися, треба щось для того робити”.

Минулого року я відвідала 12 країн. І моя подорож надихнула мене ділитися з людьми цим натхненням і мотивувати людей рухатися, подорожувати, робити щось для цієї країни і цього світу. Розвиток культури впринципі залежить і від таких заходів як конкурс “Міс Принцеса”, який відбудеться тут 9 березня.

На корону “Міс Принцеса Кіровоградщини” претендують 22 кропивницькі красуні

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*