Важливо

Чоловіків із Кіровоградщини запрошують на службу у Військово-Морських Силах ЗСУ

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
Ілюстрація

До 24 лютого на Кіровоградщині працюватиме представник Вербувального Військово-Морських Сил, який запрошує чоловіків підписати контракт із ВМС ЗСУ.

“Ми запрошуємо патріотів на військову службу за контрактом до Військово-Морських Сил Збройних Сил України на посадах сержантського (старшинського), рядового складу в Одеській, Миколаївській та Запорізькій областях на кораблях, в морській піхоті, береговій артилерії. Ми пропонуємо стабільний заробіток, безкоштовне медичне обслуговування, повний соціальний пакет, можливість кар’єрного росту. Зокрема, є вакансії на кораблі Юрія Олефіренка (колишній “Кіровоград”)“, – розповів Першій електронній представник Вербувального Центру ВМС ЗС України Павло Кучер.

На Кіровоградщині Павло Кучер перебуває вже тиждень. Він проводить роботу як у Кропивницькому, так і в районах області:

“Наразі я уже побував у Новоукраїнському районі. У планах – ще ряд районів. Наступний – Новомиргородський. Уже є дві людини, які виявили бажання служити і підійшли за нашими критеріями відбору. Вони уже готують документи у військкоматі”.

За словами Павла Кучера, до лав ВМС ЗСУ запрошують чоловіків від 18-40 років, з хорошим станом здоров’я та фізичною підготовкою високого рівня. Освіта: повна середня, середньо-спеціальна, вища.

Детальніше про службу, критерії відбору та пакет документів можна дізнатися за телефонами: 0978932139, 0660245553 (Кучер Павло Васильович)

Корабель “Кіровоград”: Пекельні дороги до моряків із бісиками в очах (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

2 коментаря до Чоловіків із Кіровоградщини запрошують на службу у Військово-Морських Силах ЗСУ

  1. якщо він елітний, то чому у нього є вакантні місця? а я вам скажу, це просто розвалене корито яке нічого незможе зробити під час бойових дій, повірте мому досвіду 1977-80рр служби на БПК”СКОРЫЙ”три бойових служби ітд він потоне за пару хвилин від прямого попадання снаряда 76калібру це плоскодонка, не хваліться цим черметом

  2. Я на этому корыту отдал 3 года жизни, и поверьте мне, лучше б я остался дома,это дно украинского флота!!!!!

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*