Важливо

У Кропивницькому незаконно розмістили вивіску «Приватний судовий виконавець»

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Під час робочого візиту в Кропивницький заступник Міністра юстиції України з питань євроінтеграції Сергій Петухов помітив, що на будівлі №18 на вулиці Шевченка розміщено рекламну вивіску «Приватний судовий виконавець 3-й поверх».

Повідомляє сайт управління юстиції.

Інформація про особливості діяльності, завдання і правовий статус приватного виконавця зафіксована в Законі України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів».

«Особа, яка має намір стати приватним виконавцем, зобов’язана прослухати відповідні навчальні курси в Інституті права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України, які розпочнуться лише з 27 лютого, пройти стажування в територіальному управлінні юстиції й успішно скласти кваліфікаційний іспит. Лише після цього особі буде видано посвідчення про право на здійснення діяльності приватного виконавця. При цьому вона має право розпочати здійснення діяльності з моменту внесення інформації про неї до Єдиного реєстру приватних виконавців України. Відтак необхідно відзначити про те, що наразі особи, які мають право на здійснення діяльності приватного виконавця в Україні, відсутні», – наголосив начальник Головного територіального управління у Кіровоградській області Вадим Гуцул, попередивши тим самим громадян про можливий обман під час отримання ними послуг, спрямованих на виконання рішень судів.

Варто наголосити, що у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань зафіксовані дані про реєстрацію товариства з обмеженою відповідальністю «Приватний судовий виконавець», згідно до яких місцезнаходження юридичної особи зареєстровано за адресою: вулиця Кропивницького 139 міста Кіровоград. Незважаючи на це, вивіска «Приватний судовий виконавець 3-й поверх» у дійсності розміщується на фасаді будівлі №18 на вулиці Шевченка.

16593387_1833329583607951_120940008_o

У зв’язку з виявленими правопорушеннями керівник обласного органу юстиції надіслав офіційні листи-звернення до начальника Управління містобудування та архітектури Кіровоградської міськради Вадима Мездріна та начальника спецінспекції Кіровоградської міськради Андрія Максюти з проханням демонтувати вищезгадану вивіску з фасаду будівлі №18 по вулиці Шевченка як таку, що є незаконно встановленою.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

2 коментаря до У Кропивницькому незаконно розмістили вивіску «Приватний судовий виконавець»

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*