Важливо

Стоп хабар

Стоп хабар

Якщо у Вас вимагають хабар при оформленні земельної ділянки, Ви не можете влаштувати дитину в садочок, Вас “дістають” податківці чи даїшники, якщо Вам довелося “віддячити” лікарям, якщо справедливе рішення суду обійшлося Вам в копійчину і Ви хочете вирішити цю проблему, будь ласка напишіть нам.

Ми створюємо базу даних хабарників. Усі Ваші звернення, скарги, пропозиції будуть розглянуті юристом Першої електронної.

Пам’ятайте, хабарники найбільше бояться гласності!

ПІБ

Електронна адреса

Поштова адреса*

Телефон

Текст звернення

captcha

Звертаємо Вашу увагу на те, що звернення, які принижують честь та гідність інших осіб, містять образи та брутальні вислови, не підлягають розгляду та будуть видалені з сайту.

Термін розгляду Вашого звернення відповідно до діючого законодавства – до 30 днів, переважна більшість відповідей надається у термін до 15 днів. Відповідь Ви отримаєте на зазначену Вами поштову (електронну) адресу

Зробити публічним

* - заповнюється за бажанням
** Відповідно до ст. 11 Закону України «Про захист персональних даних» надаю згоду на обробку та використання моїх персональних даних для здійснення повноважень, пов’язаних із розглядом даного запиту.

Поширити:

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*