Важливо

У Кіровограді на День Конституції мітингувала заборонена в Україні Компартія

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Кіровограді під час урочистостей до Дня Конституції представники забороненої в Україні Комуністичної партії влаштували акцію.

Під час заходу вони тримали плакати з різноманітними лозунгами та червоний прапор. Як повідомив журналісту Першої електронної один з активістів акції Ігор Пліцин, вони представники забороненої в Україні комуністичної партії. За словами жінки, яка тримала в руках плакат з написом “Що святкуємо добродії?” ціллю заходу є привернути увагу до соціальних проблем в країні.

В ході акції керівник цієї групи людей Юрій Грачов заважав роботі журналіста та поводив себе агресивно. Люди з плакатами розійшлися після завершення мітингу до Дня Конституції України.

Нагадаємо, у 2015 році Верховна Рада ухвалила Закон України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки“, яким фактично заборонила діяльність КПУ.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*