Важливо

Земельний майдан продовжується: мешканці Злинки мітингують перед Кіровоградською ОДА

Кілька сотень мешканців  села Злинка Маловисківського району вийшли  на центральну площу Кіровограда, щоб припинити рейдерське захоплення сільської землі.

Люди вимагають зустрічі з головою Кіровоградської ОДА Сергієм Кузьменком, який ще в жовтні минулого року обіцяв, що припинить рейдерство.

Читайте також: Мешканці Маловисківщини зупинили рейдерське захоплення землі

Сьогодні мешканці Злинки заявляють: вони відмовляються й далі спокійно чекати, доки їхню землю привласнюють шахраї, і готові  захищати свої права в суді.

«Якщо у нас заберуть хоч клаптик землі, все село буде голодувати – сказала Разіна Зінаїда, мешканка Злинки. Жінка розповіла, що землю, яку отримала у спадок від померлого батька,  переоформлювала цілих 8 місяців, а шахраї це зробили за ніч і не несуть за те ніякої відповідальності.

Читайте також: Земельний конфлікт у Злинці: рейдери, блокпости і пошуки справедливості

Нагадаємо, навесні в Кіровограді було зареєстровано “клон” злинківського господарства ТОВ “Авангард”. Потім на початку червня з контори реального товариства зникли документи пайовиків, підготовлені для реєстрації договорів на обробіток землі (мова йде про понад 10 тис. га ріллі), а згодом частину з цих документів виявили в районному відділі Держкомзему. Рейдери встигли зареєструвати частину паїв на себе (там же – в Малій Висці) та оформити засіяні площі під заставу.

Ще у серпні 2015 року розпочалось кримінальне впровадження  за фактом незаконної реєстрації договорів оренди посадовцями Маловиськівського району. Розгляд справи під контролем голови КОДА мали завершити до жовтня.

Читайте також: Рейдерське захоплення землі у Злинці: депутати звертатимуться до Генпрокуратури і міністра МВСComments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*