Важливо

Напередодні нового року кропивницькі моделі приміряли на себе ролі актрис

Днями у Кропивницькому відбувся звітний святковий вечір моделей школи естетичного виховання “MIX models”. Відійшовши від традиційних дефіле, дівчата та хлопці показали театральні постановки.

“Нещодавно наші учні та учениці взяли участь у зйомках відеожурналу “Байки”. Ми побачили, що наші вихованці можуть бути не тільки професійними моделями, але і талановитими акторами. Тож на передноворічному концерті ми вирішили показати кілька театральних вистав”, – розповідає директор школи естетичного виховання “MIX models” Олена Рудковська.

Серед театральних міні-вистав учнів школи була і казка про добро, де дві учениці стали ляльками. Також показали сучасну “Ріпку”, де внучкою сімейства була східна красуня. Окрім того, юні моделі показали свої танцювальні та вокальні таланти. Зокрема, співала учениця школи Аліна Сергієнко, яка має титул “Міні-міс світу”. Звісно, під час концерту було і кілька традиційних виходів – бо навіть під час свят моделі не забувають про дефіле. До речі, під час демонстрації колекції образів учениця школи Дарина Довга грала на скрипці.

Усі виходи та постановки готувалися під керівництвом викладачів школи естетичного виховання “MIX models”.


Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*